Tresna 2018 – GRA TERENOWA – Poszukiwanie św. Graala.

Data: 02/06/2018 – sobota
Miejsce: Teren ośrodka wypoczynkowego ODYS
Czas: Grupa 1 – 09:00-13:00 Grupa 2 – 15:00-19:00
Koszt: 35 zł/os.
Prowadzi: Robert + firma eventowa „Projekt efektywny”

 

Poznajemy się lepiej w różnych sytuacjach. Zwłaszcza, gdy pracujemy razem, gdy spędzamy czas na wakacjach, gdy działamy zespołowo nad osiągnięciem celu. Poznajemy się, gdy rozwiązujemy zagadki, idziemy razem do klubu, teatru, na łowy czy po prostu na imprezę.

W tej grze terenowej zainspirowanej najnowszymi trendami w dziedzinie ekskluzywnej integracji może spotkać nas to wszystko na raz. Gra pozwoli nam wyruszyć w pełną odkrywczych zbiegów okoliczności i oryginalnego humoru podróż w poszukiwaniu legendarnego przedmiotu – kielicha zwanego Świętym Graalem.

Poszukiwania odbędą się przy użyciu wielu technik. Będziemy twórczo myśleć, rozwiązywać zagadki, dyskutować, działać, podejmować decyzje, wybierać rozwiązania … no i bardzo dobrze się bawić.


 


Zapoznajmy się zatem najpierw z fabułą.

Uczestnicy wcielają się w grupę nieustraszonych łowców skarbów, którzy przybywają do tajemniczej krainy gdzieś na Wschodzie Europy. To właśnie tutaj prowadzi mapa znaleziona w ruinach siedziby groźnej sekty. Mówi się, że jej członkowie od dawna znajdują się w posiadaniu świętego Graala – kielicha, z którego pił Jezus podczas ostatniej wieczerzy. Inne świadectwa wskazują z kolei, że Graal jest szmaragdem z korony Lucyfera dającym władzę nad światem lub tajną bronią obcej cywilizacji.

Czy uda Nam się rozwiązać zagadkę owianego wielką sławą naczynia? Po drodze ku Graalowi czekają spotkania z szalonymi postaciami, z których każda postawi przed Nami osobne wyzwanie. Trzeba będzie przy tym umiejętnie korzystać z systemu nawigacji satelitarnej stworzonego przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych. Szybko zdacie sobie sprawę, jak niesamowitą przygodą jest łowienie skarbów w Tresnej.

„W poszukiwaniu świętego Graala” to rozrywka totalna, łącząca zapierający dech w piersiach rozmach z efektywną integracją. Tylko praca zespołowa i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów doprowadzą Nas do odnalezienia legendarnego skarbu. W uczestnikach terenowej wyprawy wzrośnie dzięki temu poczucie wspólnoty. Ruszajmy więc razem w drogę, niech duch przygody wzbogaci nasze życie!

[table id=10 /]

#zabawa #gra #poszukiwaniegraala #comizrobiszjakmniezlapiesz
#teambuilding

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.