Stowarzyszenie

 

Stowarzyszenie Bears of Poland zostało zarejestrowane w 2009 roku przez osoby, które dostrzegły potrzebę integracji i jednego źródła informacji w rozwijającym się ruchu Bears w Polsce. Obecnie, Stowarzyszenie Bears of Poland liczy ponad 200 zarejestrowanych członków i ponad 1000 sympatyków na grupie na facebooku.

Futra, Brzuszki i Brody ?  Miśki nadciągają !

Te przyjazne „Bestie” atakują jedynie mocnym przytulasem. Od 2009 roku ich „bezpieczną przystanią” jest STOWARZYSZENIE BEARS OF POLAND – organizacja zrzeszająca osoby, które nie były do tej pory reprezentowane w polskiej społeczności LGBT+ .

Stowarzyszenie aktualnie zrzesza ponad 200 członków aktywnie działając na rzecz integracji i promocji społeczności Bears w Polsce i za granicą. Realizuje projekty zdrowotne i edukacyjne dla miśków oraz ciągle rosnącej grupy swoich sympatyków.

Stowarzyszenie zostało założone w czerwcu 2009 roku, a 22 grudnia zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla M. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000344561.

Od roku 2009 wiele się zmieniło – stowarzyszenie ciągle się rozwija i rośnie w siłę. W ośmiu miastach Polski działają lokalne ośrodki aktywistów Bears of Poland organizując lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe inicjatywy oraz wydarzenia na rzecz społeczności Bears.

Stowarzyszenie jest otwarte dla wszystkich chętnych do dołączenia do tłumu radosnych facetów z mnóstwem pozytywnej, misiowej energii!