Zostań członkiem

Jesteśmy non-profitowym stowarzyszeniem dla osób LGBTiQA i ich przyjaciół lubiących misiów (bearsów), grubasków oraz ich wielbicieli. Co roku organizujemy wybory Mr. Bear Poland, na których jest wybierany najatrakcyjniejszy przedstawiciel polskiego ruchu misiowego.

Po co zostać członkiem stowarzyszenia? Jak to po co? To właśnie dzięki Tobie rozwijamy misiową subkulturę i pokazujemy wszystkim, że jesteśmy normalnymi, kochającymi facetami, przyjaciółmi.

Każdy nowy człowiek w stowarzyszeniu to wsparcie wspaniałej inicjatywy pomocy tym, którzy do końca nie akceptują swojego wyglądu. Nikogo nie trzeba przekonywać, po prostu trzeba robić to, co kochamy.

Dla tych, których blokuje myśl, że znajomi i bliscy mogą się o tym dowiedzieć, zapewniamy, że nigdzie nie wywieszamy list obecności. Nie robimy coming outu za innych, bo nie jest to cel tego stowarzyszenia.

Nie wahaj się! Bears of Poland to stowarzyszenie dla facetów takich jak my! Ja i Ty!

Dołącz już teraz wypełniając deklarację na odwrocie ulotki, podpisz się, przekaż nam lub zeskanuj (sfotografuj) i prześlij do nas.

Dodatkowo zostając członkiem BoP otrzymujesz zniżki w wybranych klubach oraz na zakup gadżetów.

miskowe znizki

Przed dołączeniem do stowarzyszenia należy zapoznać się ze statutem stowarzyszenia oraz regulaminem opłacania składki członkowskiej.

Pobierz formularz

Deklaracja członkowska