NIEDZIELA
3 LUTEGO 2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

10:00 - 13:30

Aquapark Wrocław

Misie na wodzie II

Szczegóły już wkrótce.

13:00 - 14:30

Bistro Narożnik

Bear Lunch

Szczegółowe Bear Menu już wkrótce.

Mapa

W szczególe

Plan wydarzeń

Manggha - warsztaty

wkrótce

Lunch

Dla wygłodniałych misiów zaprzyjaźniona knajpa prowadzona przez dwa misie zaoferuje strawę i napitek. Szczegóły wkrótce.

Kapitan Światełko

Fundacja Kapitan Światełko została założona w grudniu 2013 roku przez grupę przyjaciół, którzy pragnęli zmienić coś w swoim otoczeniu. Obecnie realizuje ogólnopolskie projekty tworząc nową jakość i wyznaczając standardy działania wśród NGO.
Jak co roku, w listopadzie mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by sprowokować do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób pomysłodawcy akcji chcą uświadamiać, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia. W ramach polskiej kampanii Movember od 2 listopada do 2 grudnia w sześciu miastach zorganizowane zostaną darmowe badania USG jąder, a także – po raz pierwszy – badania poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty. Podczas Miśkołajek planujemy również takie badania – szczegóły wkrótce.

Dyskusja "Czy tęcza może obrażać?"

Rewia Drag Queen

Przed rozdaniem prezentów przez wspaniałego Miśkołaja proponujemy misiom strawę dla ducha i masaż mięśni brzucha. Rewia Drag Queen, w której występują Papina McQueen, Lady Brigitte oraz Ka Katharsis to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Recenzję można przeczytać tutaj.

Prezenty

Główna impreza

  • 23:00
  • Cocon / Serce ?
  • wstęp X PLN
  • możliwa płatność kartą?

Finałowa impreza taneczno-towarzyska. Zapraszamy na parkiet, zapraszamy do baru. Co kto lubi, tańce lub gadańce, przytulaski bądź dzikie pląsy.

Sauna

Przez cały weekend na hasło Miśkołajki wstęp do Sauny Spartakus w cenie 25 PLN.