XXVIII Misiospęd #WRO: Bear Grrrill u Adama, Tomka i Kreo.

Wpadajcie do Wrocławia 12 maja na pierwszy w tym roku misiospędowy BEAR GRILL u Adama, Tomka i Kreo! Zapraszajcie swoich przyjaciół i znajomych!

Prywatne wydarzenie na Facebooku

Szczegóły misiospędu oraz lista gości pod powyższym linkiem. Jeśli nie widzicie pod nim wydarzenia napiszcie o tym w komentarzach do postu na Facebooku. Dopiszemy Was do listy gości.

Poniżej atrakcje zaplanowane na ten dzień:

  • 12:00 – 15:00 REJS STATKIEM PO ODRZE – zbieramy się na Bulwarze Xawerego Dunikowskiego skąd wypłyniemy w 90 minutowy rejs statkiem po Odrze. Idealny sposób na zaostrzenie apetytów 😀
  • 15:00 – 01:00 BEAR GRILL NA POLA – rozpoczęcie ogrodowej imprezy;
  • 21:00 – 01:00 EUROWIZJA 2018 – po raz pierwszy będziemy mieli okazję celebrować Eurowizję na zielonej trawce – specjalnie na tą okazję pod dachem altany podwiesimy ekran z rzutnikiem i z nagłośnieniem, a sam ogród zamieni się na ten czas w widownię.
  • 00:00 – 05:00 KLUB CACTUS – całonocna impreza w klubie Cactus.

—————–
Tak jak w poprzednim sezonie do naszej dyspozycji będzie ogród z mnóstwem przestrzeni, 2 grille, siedziska/wyspy oraz altana z sofami, słynna wodna „pool’o’dówka” i dwie zamrażarki oraz nasz ulubiony STÓŁ MISIOMNOM – miejsce dla wszystkich, którzy mają ochotę poczęstować innych gości swoimi specjałami – sałatkami, ciastami itp. Oświetlenie i nagłośnienie zapewni nam Marek Kuriata więc będziemy mogli bawić się do oporu! Cieszy niezmiernie, że chcecie w taki sposób rozwijać „rodzinny” charakter imprezy na Pola! Besos!

Gdy w tamtym roku zaproponowaliśmy organizację misiowego grilla w ogrodzie to po cichu liczyliśmy na to, że ten koncept przypadnie Wam do gustu, ale fakt, że zjeżdżaliście do nas nie tylko z Wrocławia, ale i z całej Polski ♥ przerósł nasze najśmielsze oczekiwania po stokroć… W tym sezonie koncept Bear Grilla będziemy dalej rozwijać – niech to trwa!

Do zobaczenia za miesiąc we Wrocławiu!
Nie możemy się już Was doczekać!
Adam i Tom

Dojazd z Centrum Wrocławia:

  • tramwajami: 1, 7 lub 8;
  • autobusami: 132, 144 lub K.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.