Bearweekend Katowice 21-23 września 2018


Rok panowania znakomitej pary Mr. Bearów Adama i Grzegorza minął jak z bicza strzelił. Nadszedł więc czas, żeby pożegnać miłościwie nam panujących, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z nimi, póki dzielnie dzierżą szarfy … i być może poznać kandydatów, którzy w tym roku zdobędą tytuł Mr Bear Poland 2019.

Plan pożegnania:
Piątek 21 września:
Sauna Therma Silesia zaprasza już od 15 aby poznać się w parze ;). Wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy okażą ważną kartę(własną, imienną kartę na rok 2018) otrzymają 20% rabatu na piwo.

Sobota:
Zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach – wejście o 12:05. Na miejsce należy przybyć około 20 minut wcześniej. Koszt biletów 35 zł + 4 zł przejazd kolejką skansenową o ile pogoda na to pozwoli. Czas zwiedzania do 2h.
Mamy zarezerwowanego busa na 19 osób. Koszt to 30 zł/osoba – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz proszę wiadomość na adres czlonek@bearsofpoland.pl

Około 14:00 Obiad w Tarnowskich Górach w Restauracji Danusia (przy parkingu kopalni).

17: 00 Wykład nt. nowotworów jąder i prostaty w Katowicach. Miejsce wykładu Centum Organizacji Pozarządowych (COP), ul. Kopernika 14, Katowice. Przewidywany czas wykładu to około 1,5h (w tym czas na pytania do prowadzącego.

20:30 Impreza do białego rana w Miners Club od 20:30. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy okażą ważną kartę(własną, imienną kartę na rok 2018) wchodzą za darmo.

Więcej informacji dodamy wkrótce.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.