Woof, Woof, Woof!

Witajcie miśki, grubaski i misioluby. Trafiliście do idealnego, przyjaznego miejsca dla ludzi lubiących zabawę rozmowy, relaks. To również miejsce dla tych, którzy szukają wsparcia, zaufania, zrozumienia i godności. Co wiecie o misiach? To że są duże, przytulne, przyjazne, naturalne, uśmiechnięte i to, że ich wielbiciele za nimi wprost przepadają. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia! Działajcie razem z nami. Bądź sobą! Nie wahaj się, dołącz do nas! Tu możesz czuć się bezpiecznie.

Więcej

Trójmiasto Bear Weekend 2016

Trójmiasto Bear Weekend 2016

Sierpniowy długi weekend najlepiej spędzić w Trójmieście na ogólnopolskim zlocie  Trójmiasto Bear Weekend. Szkicując plan weekendu wzięliśmy pod uwagę spotkanie w Retromaniaku, imprezę w HaH, wspólny grill w parku im. Reagana oraz jeden dzień spędzony wspólnie na integracyjnej wycieczce. Acha, nie należy zapominać o tradycyjnej wyprawie na spalone sierpniowym słońcem Stogi.

Więcej

To przerosło moje najśmielsze oczekiwania

To przerosło moje najśmielsze oczekiwania

Zastanawialiście się kiedyś jak to się stało, że powstało Stowarzyszenie Bears Of Poland? Kto w ogóle wpadł na pomysł założenia pierwszego stowarzyszenia bears w Polsce? Jak ono powstawało? A jak to wszystko wyglądało u nas przed Bears Of Poland? Jeżeli tak, mamy nadzieję, że znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań w wywiadzie z Piotrkiem Nowakiem, jednym z „ojców założycieli” Stowarzyszenia.

Więcej