Woof, Woof, Woof!

Witajcie miśki, grubaski i misioluby. Trafiliście do idealnego, przyjaznego miejsca dla ludzi lubiących zabawę rozmowy, relaks. To również miejsce dla tych, którzy szukają wsparcia, zaufania, zrozumienia i godności. Co wiecie o misiach? To że są duże, przytulne, przyjazne, naturalne, uśmiechnięte i to, że ich wielbiciele za nimi wprost przepadają. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia! Działajcie razem z nami. Bądź sobą! Nie wahaj się, dołącz do nas! Tu możesz czuć się bezpiecznie.

Więcej

Misiowy kalendarz 2017 idealnym prezentem

Już niebawem na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka, zasiądziemy do uroczystej kolacji po której będziemy obdarowywać się prezentami. Nie masz pomysłu na prezent? Mamy propozycję.

Więcej

Adam z Wrocławia został Mr. Bear Poland 2017

Mr. Bear Poland 2017 został kandydat nr 03 Adam z Wrocławia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy zdobytego tytułu. Vice Mr. Bear Poland 2017 został Rafał z Poznania, kandydat nr 02. Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim kandydatom, za Wasz wysiłek w wybory i odwagę by stanąć przed nami do oceny. Dla nas zawsze wszyscy jesteście wygranymi.

Więcej

Kalendarz Bears of Poland 2017

Wybory za pasem, a tam nie może zabraknąć premiery kalendarza z misiami na kolejny rok. Od pewnego czasu @Marcin wrzuca zdjęcia z ‚backstage’u’, więc występujący nie będą już dla Was zaskoczeniem. Za to nie spodziewacie się tego co kryje wnętrze tegorocznej edycji kalendarza … Ciekawi? Już możecie zamówić swój egzemplarz i odebrać go w piątkowy wieczór tuż po prezentacji.

Więcej

Wybory Mr. Bear Poland 2017

Wybory Mr. Bear Poland 2017! W październikowy weekend Poznań stanie się misiową stolicą Polski! Po raz ósmy będziemy wybierać Mr. Bear Poland! Zapraszamy wszystkich w te dwa niezapomniane październikowe dni 21-22.10.2016 do klubu HAH Poznań przy ulicy Małe Garbary 6 w Poznaniu. Tam będziecie mogli wybrać spośród kandydatów tego, który będzie godzien tytułu Mr. Bear Poland 2017! Nie zabraknie atrakcji, niespodzianek i gości nie tylko z Polski!  Wybory Mr. Bear Poland 2017 Dzień 1 (piątek, 21 października 2016) Start 19:30 – 21:30 [PiK] Be4 Bear Party. Restauracja Pierożek i Kompocik…

Więcej

Do 10 października niższa składka członkowska

Do 10 października niższa składka członkowska

Walne Zebranie Członków w Gosławicach (28 maja) zdecydowało o podniesieniu składki członkowskiej z 60 do 120 zł w skali roku. Była to inicjatywa samych członków – w głosowaniu propozycja przeszła głosami 49 za, 6 przeciw, 6 wstrzymujących.

Więcej