Woof, Woof, Woof!

Witajcie miśki, grubaski i misioluby. Trafiliście do idealnego, przyjaznego miejsca dla ludzi lubiących zabawę rozmowy, relaks. To również miejsce dla tych, którzy szukają wsparcia, zaufania, zrozumienia i godności. Co wiecie o misiach? To że są duże, przytulne, przyjazne, naturalne, uśmiechnięte i to, że ich wielbiciele za nimi wprost przepadają. Zapraszamy do naszego Stowarzyszenia! Działajcie razem z nami. Bądź sobą! Nie wahaj się, dołącz do nas! Tu możesz czuć się bezpiecznie.

Więcej

Łódzkie Misiospędy w Ganimedesie

Zapraszamy na Saunowo-Pubowe Misiospędy w Łodzi. Po dłuższej przerwie 4 lutego otworzyła się Sauna Ganimedes. Brakowało tego, oj brakowało! Sauna już jest, działa z całych sił, więc mamy gdzie się spotykać i integrować! Chętnych do skorzystania z sauny zapraszamy od godziny 15. W saunie spotkania będą odbywać się cyklicznie w każdą pierwszą sobotę miesiąca. Kto woli karaoke, pub i taneczne rytmy, melduje się w Pubie Ganimedes w Off Piotrkowska od godziny 20. NOWY ADRES SAUNY GANIMEDES: ul. Sienkiewicza 37 Brama B Nr 100 na domofonie KLUB GANIMEDES adres bez zmian: ul….

Więcej

Misiowa Sobota w Therma Silesia (25 luty)

W każdą ostatnią sobotę oraz drugi piątek miesiąca zapraszamy na misiową imprezę w saunie Therma Silesia w Chorzowie. Dla członków stowarzyszenia Bears of Poland w dniu imprezy rabat 20% na wszystkie piwa! W pozostałe dni rabat 10% na cały bar! Zapraszamy!

Więcej

Katowicki misiospęd – Fedruj z nami (4 marca)

Kraków, Trójmiasto, Wrocław, a nawet Warszawa mają swoje misiospędy pora zasiać tą nową świecką tradycję także i w Katowicach. Już 4 marca w sobotę zapraszamy na godzinę 20:00 do klubu Miners przy ul. Sądowej 9 w Katowicach na katowicki misiospęd pod hasłem Fedruj z nami ;). Członkowie stowarzyszenia, którzy mają opłacone składki wchodzą za free i delektują się lanym piwem za piątkę albo … walczą ze wściekłym psem w promocyjnej cenie 8 zł. Pokażmy, że w Katowicach miśki nie gęsi i swój misiospęd mają!

Więcej

VIII BEAR ZLOT w SIELPI (15-18 czerwca)

ZAPROSZENIE na VIII BEAR ZLOT SIELPIA 2017 Termin:    15 czerwca Boże Ciało (czwartek) – 18 czerwca (niedziela) 2017 roku Miejsce:    Ośrodek Wypoczynkowy “Łucznik” – Sielpia, ul. Spacerowa 11; 26-200 Końskie Witryna ośrodka wypoczynkowego:   www.sielpia.com W niewielkiej odległości od Kielc stolicy województwa świętokrzyskego, wśród pięknych lasów sosnowych na Wzgórzach Koneckich nad malowniczo położonym zalewem Czarnej Koneckiej leży Sielpia Wielka. Czyste powietrze oraz woda gwarantują udany wypoczynek na łonie natury. Sielpia jest jedną z najchętniej odwiedzanych miejscowości wypoczynkowych na Kielecczyźnie i tytułowana Perłą Województwa Świętokrzyskiego.                        Ośrodek Wypoczynkowy „Łucznik” www.sielpia.com  położony…

Więcej

29 Misiospęd Trójmiejski (25 luty)

Czołem Miśki i Misioluby! Już po #Valemiśki WRO17 emocje opadły! W stolicy Dolnegośląska była reprezentacja Pomorza, więc teraz czas podzielić się wrażeniami z lokalersami!. Do zobaczenia 25/02/2017 na lokalnym Misiospędzie jak zawsze w sopockim Retromaniaku! Startujemy o 20:00!

Więcej