Bear Weekend Katowice 21-23 września 2018

Rok panowania znakomitej pary Mr. Bearów Adama i Grzegorza minął jak z bicza strzelił. Nadszedł więc czas, żeby pożegnać miłościwie nam panujących, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z nimi, póki dzielnie dzierżą szarfy … i być może poznać kandydatów, którzy w tym roku zdobędą tytuł Mr Bear Poland 2019.

Plan pożegnania:
Piątek 21 września:
Sauna Therma Silesia zaprasza już od 15 aby poznać się w parze ;). Wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy okażą ważną kartę(własną, imienną kartę na rok 2018) otrzymają 20% rabatu na piwo.

Sobota:
Zwiedzanie Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach – wejście o 12:05. Na miejsce należy przybyć około 20 minut wcześniej. Koszt biletów 35 zł + 4 zł przejazd kolejką skansenową o ile pogoda na to pozwoli. Czas zwiedzania do 2h.
Mamy zarezerwowanego busa na 19 osób. Koszt to 30 zł/osoba – obowiązuje kolejność zgłoszeń. Są jeszcze wolne miejsca. Jeżeli jesteś zainteresowany napisz proszę wiadomość na adres czlonek@bearsofpoland.pl

Około 14:00 Obiad w Tarnowskich Górach w Restauracji Danusia (przy parkingu kopalni).

17: 00 Wykład nt. nowotworów jąder i prostaty w Katowicach. Miejsce wykładu Centum Organizacji Pozarządowych (COP), ul. Kopernika 14, Katowice. Przewidywany czas wykładu to około 1,5h (w tym czas na pytania do prowadzącego.

20:30 Impreza do białego rana w Miners Club od 20:30. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia, którzy okażą ważną kartę(własną, imienną kartę na rok 2018) wchodzą za darmo.

Więcej informacji dodamy wkrótce.