Zostań członkiem

Futra, Brzuszki i Brody ?  Miśki nadciągają !

Te przyjazne „Bestie” atakują jedynie mocnym przytulasem. Od 2009 roku ich „bezpieczną przystanią” jest STOWARZYSZENIE BEARS OF POLAND – organizacja zrzeszająca osoby, które nie były do tej pory reprezentowane w polskiej społeczności LGBT+ .

Stowarzyszenie aktualnie zrzesza ponad 200 członków aktywnie działając na rzecz integracji i promocji społeczności Bears w Polsce i za granicą. Realizuje projekty zdrowotne i edukacyjne dla miśków oraz ciągle rosnącej grupy swoich sympatyków.

Stowarzyszenie zostało założone w czerwcu 2009 roku, a 22 grudnia zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym dla M. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000344561.

Od roku 2009 wiele się zmieniło – stowarzyszenie ciągle się rozwija i rośnie w siłę. W ośmiu miastach Polski działają lokalne ośrodki aktywistów Bears of Poland organizując lokalne, ogólnopolskie i międzynarodowe inicjatywy oraz wydarzenia na rzecz społeczności Bears.

Stowarzyszenie jest otwarte dla wszystkich chętnych do dołączenia do tłumu radosnych facetów z mnóstwem pozytywnej, misiowej energii!

Cztery kroki – jak zostać członkiem Stowarzyszenia Bears of Poland.

  1. Zapoznaj się ze Statutem Stowarzyszenia Bears of Poland.
  2. Wypełnij Deklarację Członkowską, wydrukuj, własnoręcznie podpisz, a skan lub zdjęcie wyślij na adres e-mail: stowarzyszenie@bearsofpoland.pl
  3. Opłać Składkę Członkowską zgodnie z Regulaminem Opłacania Składki Członkowskiej. Składki należy wpłacać na numer konta 29 1750 0012 0000 0000 3352 8213 w tytule przelewu wpisując „Składka członkowska za okres od … do …”
  4. Po otrzymaniu e-mailem potwierdzenia o przyjęciu do stowarzyszenia, imienną kartę członkowską wysyłamy pocztą.