Vice Mr. Bear Poland 2023 wielu talentów

Piotr z Bydgoszczy nie lubi ograniczeń, a stan swojego umysłu określa jako otwarty na propozycje świata. I świat podarował mu tytuł Vice Mr. Bear Poland 2023, czego jako wróżbita… nie przewidział.

Napisać o Piotrze, że jest człowiekiem wielu talentów, to w zasadzie niewiele napisać. Studiował finanse i rachunkowość, dzięki czemu ustawę o VAT ma w małym palcu. Jest przezorny, projektuje różne scenariusze, co pozwala uniknąć mu wpadek. Z tej życiowej umiejętności zrodziło jego zainteresowanie tarotem. Został wróżbitą i… wiedźmą Incanus. Prowadzi w serwisach twitch i youtube sesje wróżenia, które nazwał „Sieci losu”. Aktualizuje w nich mapy marzeń i stawia tarota w ramach tzw. tygodniówek.

Kocha śpiewać, co zaprowadziło go na edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Śpiewa w Chórze Kameralnym Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, a w Toruniu prowadzi Zespół Wokalny Synergia, gdzie dyryguje.

Jego motto życiowe to „Tworząc, dajesz komuś cząstkę siebie”. Ceni przyjaciół, a cech których szuka u ludzi to szczerość, opiekuńczość, empatia i otwartość. Nie cierpi kłamstwa.

Wibracja 13/4

Tytułu Vice Mr. Bear Poland nie spodziewał się. Jeszcze na dzień przed wyborami myślał o wycofaniu się z nich, gdyż spodziewał się porażki. Start w wyborach była jego wyjściem ze strefy komfortu i przekroczeniem własnych granic.

– Drugi dzień wyborów upłynął w wibracji numerologicznej 13/4, o czym wspomniałem podczas występu – stwierdza Piotr i jednocześnie wyjaśnia znaczenie tych liczb. – Moje słowa okazały się prorocze, gdyż energia tego dnia pozwalała na realizację celów tym, którzy pozostali wierni sobie.

Z gracją porusza się w szpilkach i w takich w takich butach wystąpił podczas finału wyborów. Jako jedyny kandydat zamiast sceny wybrał parkiet między publicznością, śpiewając na żywo piosenkę Simon & Garfunkel „Scarborough Fair”. Tym zdobył serca obecnych na sali różowej w HAH Poznań.

Chce wykorzystać ten tytuł, by walczyć ze stereotypami i promować kampanie profilaktyczne.

Gratulujemy!