Sielpia Wielka

8-11/06/2023

W długi weekend Bożego Ciała, od 8 do 11 czerwca, zapraszamy do Sielpi Wielkiej, gdzie czeka na Was Ośrodek Wypoczynkowy „Kasia”. Mamy nadzieję, że położenie obiektu w centralnej Polsce ułatwi dojazd i dodatkowo zachęci do uczestnictwa w XIII Bear & VII Fetish Camp.

Camp to nie tylko wypoczynek w otoczeniu przyrody i miłe spędzenie czasu w męskim gronie, ale przede wszystkim okazja do poznania wielu fajnych osób. Zarówno ze środowiska misiowego, jak i fetyszowego, z Polski oraz z zagranicy. To najlepszy czas na nawiązanie nowych znajomości w swobodnej, pełnej radości, piknikowej atmosferze. Przyjeżdżaj śmiało!

Podobnie jak na poprzednich czerwcowych spotkaniach, do grona Miśków dołączy Fundacja REFFORM, a także stowarzyszenie Polish Leather Uniform Group oraz grupa Multi Fetish Poland. Co ważne: nie musisz być członkiem organizacji, aby wziąć udział w campie!

W trakcie campu odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Bears of Poland, połączone z wyborami Władz Stowarzyszenia (z racji na koniec kadencji obecnego Zarządu i Komisji Rewizyjnej).

Oprócz tego na uczestników czekają dodatkowe atrakcje, między innymi zabawy integracyjne oraz ognisko. Szczegóły znajdziecie poniżej.

dni
godzin
minut

Oferta

🏡 Na uczestników czekają komfortowo urządzone domki, wyposażone w łazienki, aneksy kuchenne (z lodówką, czajnikiem elektrycznym oraz niezbędnymi naczyniami) oraz telewizory. Większość domków posiada również klimatyzację!

🍽️ Wyżywienie w trakcie wyjazdu obejmuje 3 śniadania w postaci szwedzkiego stołu oraz 3 obiadokolacje składające się z zupy oraz dania głównego (serwowane).

👕 Uczestnicy otrzymają również pamiątkową koszulkę.

👉 Uczestnicy objęci są również ubezpieczeniem NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).

⚠️ UWAGA ⚠️ Ośrodek NIE ZAPEWNIA RĘCZNIKÓW. Koniecznie weź swój ⚠️

🐶 😺 Chcecie przyjechać ze swoimi czworonożnymi pupilami? To nie problem – ośrodek akceptuje ich obecność za dodatkową opłatą.

Cena

Cena dla uczestnika obejmuje zakwaterowanie w domku wieloosobowym, wyżywienie (śniadanie + obiadokolacja), pamiątkową koszulkę oraz ubezpieczenie NNW.

📈 Dla osób, które zapiszą się do 8 maja 2023 roku i opłacą pobyt, obowiązuje promocyjna, niższa cena.

💰 Płatność ratalna? Jako sposób płatności wybierz przelew bankowy. Opłać kwotę zamówienia w maksymalnie 3 ratach do końca maja 2023.

Bears of Poland

członkowie
759
699 za osobę
  • do 8 maja 2023: 659 zł / osobę
  • użyj kodu rabatowego dla członków

PLUG / MFP

członkowie
759
729 za osobę
  • do 8 maja 2023: 689 zł / osobę
  • użyj kodu rabatowego dla członków

Pozostali

uczestnicy
759 za osobę
  • do 8 maja 2023: 719 zł / osobę


dni
1
do jeziora
1 min
domki
20
miejsc
110

W programie między innymi:

🏐 Mecz siatkówki – to propozycja dla wszystkich, którym nie jest obca sportowa rywalizacja. Niech więc pojedynek na boisku wyłoni mistrzów Bear & Fetish Campu 2023.

🚌 Wycieczka krajoznawcza, czyli poznajemy uroki i sekrety najbliższej lub trochę dalszej okolicy. Gdzie Was zabierzemy tym razem? Niech to na razie pozostanie naszą niespodzianką…

🕹️ Quiz drużynowy – niech wygra najlepsza i najszybsza ekipa! Dynamiczne tempo rozgrywki, zaskakujące pytania, wymagające różnorodnej wiedzy… Zapraszamy do rywalizacji!

🕺 Bears & Fetish Disco, czyli nocna zabawa przy największych przebojach dyskotek oraz dodatkowa możliwość integracji społeczności. Tu klasyczne hity będą przeplatać się z najnowszymi kawałkami z list przebojów. Jeśli kochasz muzykę oraz taniec, nie może cię zabraknąć na parkiecie!

🔥 Ognisko – tradycyjny element wielu wakacyjnych wyjazdów, którego nie mogło zabraknąć również na naszym zlocie. To kolejna doskonała okazja do integracji w bardziej kameralnym gronie, wpatrując się w blask płomieni lub… rozgwieżdżone niebo.

🤔 Kalambury, czyli zabawa w odgadywanie tytułów filmów, piosenek, powiedzeń i innych haseł związanych z pop-kulturą i życiem codziennym. Wykaż się refleksem, przenikliwością lub umiejętnością przekazywania informacji bez użycia słów!

🎤 Nie może być zlotu bez karaoke! To doskonała okazja do pokazania swojego talentu, wykonując ulubione utwory na żywo przed zgromadzoną publicznością. Zaskocz widzów, idealnie imitując oryginalnego wykonawcę lub bezlitośnie go parodiując…

🔢 Bingo! – pora na wspólną zabawę kulkami… To również jeden z waszych ulubionych punktów zlotów, dodatkowo pozwalający wygrać drobne upominki, które pozwolą jeszcze dłużej wspominać wspólnie spędzony czas.

🏡 Bear & Fetish Camp odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym „Kasia” w Sielpi Wielkiej. Do naszej dyspozycji będzie 125 miejsc noclegowych w domkach od 2- do 8-osobowych.

✅ Ośrodek położony jest na zadrzewionym terenie, w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru od promenady biegnącej wokół jeziora Sielpia. Tu znajdziecie dodatkowe atrakcje, takie jak plaża czy wypożyczalnie sprzętu wodnego, a także punkty małej gastronomii.

🏐 Do dyspozycji uczestników jest ogrodzone boisko do siatkówki (ze sztuczną nawierzchnią).

🅿️ Dostępny jest parking na terenie.

🏪 Tuż obok O.W. „Kasia” znajduje się sklep, w którym będziecie mogli uzupełnić zapasy przegryzek i napitków.

👉 Sielpia Wielka to piękna miejscowość położona w województwie świętokrzyskim w Polsce. To miejsce jest idealne dla tych, którzy szukają spokoju i kontaktu z naturą. Można odpocząć tu od codziennego zgiełku i naładować akumulatory w otoczeniu malowniczych krajobrazów.

Zainteresowany?