Kalendarz Bears of Poland

#JESTEŚmyBOP 2020

KALENDARZ JUBILEUSZOWY NA 10-LECIE

Wyjątkowa rocznica 10 lat istnienia Bears of Poland to czas poszukiwań równie wyjątkowych form  jej celebrowania. Niniejszy kalendarz niech będzie symbolem tego jak daleką drogę przeszliśmy jako społeczność od momentu jego powstania do dnia dzisiejszego. 

Ten kalendarz to kolektywnie dzieło 27 miśków, którzy stanęli przed obiektywem Anthonego Manierego (twórcy projektu ARRESTED MOVEMENT) aby ukazać światu piękno różnorodności niedźwiedzi z Bears of Poland. Dla wielu BoP stał się „rodziną z wyboru”, bezpieczną przystanią, która z roku na rok rośnie w siłę i dumnie jest w stanie powiedzieć „Jesteśmy Bears of Poland!”

Liczymy, że tegoroczny kalendarz stanie się manifestem/symbolem dumy naszej polskiej społeczności Bears tak w kraju jak i za granicą. Liczymy, że skradnie serca Wam oraz Waszym bliskim i przyjaciołom.

Bracia braciom.

ANTHONY ♥ BOP

„One thing that I’ve noticed from the men that I’ve met in Poland was this massive sense of brotherhood and community.
It’s something that I haven’t experienced anywhere else.
They have left a mark on me. I am very very grateful. 

BOP ♥ ANTHONY

Jako społeczność od lat byliśmy zakochani w pracy Anthony’ego. Temat projektu Arrested Movement był poruszany wiele razy podczas naszych spotkań. Zawsze patrzyliśmy na niego z powodu jego pasji, jaką jest przekazywanie bardzo pozytywnego przesłania: #KOCHAJSIEBIE.

Kiedy zaczęliśmy pracować nad wizją naszej 10-lecia z głównym przesłaniem dumy niedźwiedzi w Polsce, Anthony niemal natychmiast przyszedł nam do głowy.

Sam pomysł był surrealistyczną rzeczą. Aby mieć ze sobą Anthony’ego w Polsce. Aby pokazać mu naszą społeczność podczas inauguracji obchodów 10. rocznicy w październiku. I wreszcie, aby przedstawić niesamowity projekt ARRESTED MOVEMENT naszej polskiej społeczności miśków.

Jako Bears of Poland mieliśmy nadzieję, że zdobycie takiego doświadczenia zainspiruje naszych chłopców do poprawy własnej samoooceny. Oglądaliśmy projekt Anthony’ego, który wyrósł na fenomen kulturowy. Mogliśmy doświadczyć jego energii dobrej woli i jego życzliwości z pierwszej ręki…

Anthony, you’ve changed us big time. 
For all of those 46 Bears of Poland who decided to participate in his photoshoot the experience was extremely liberating and eye-opening. We fell in love in ourselves in a whole new way. Without low self-esteem and self doubt. We hope that our calendar will share that feeling even further.

Thank you Anthony. 
You’ve made us love ourselves in a whole new way. 
We ♥ you to bits