Mr Chaser Poland 2022_logo z tłem

Kandydaci

kandydat 1

Wojciech K. z warszawy

32 lata

O sobie

Pracuję jako kelner/barman od 2009 roku w Warszawie. W wolnych chwilach interesuje się Universum Marvela. Lubię biegać i rower.

Dlaczego kandyduje

„Za Misiami uganiam się” jak tylko skończyłem 17 lat, w 2018 startowałem w wyborach na Mr. Bear of Poland, więc w tym roku postanowiłem spróbować sił w tych wyborach.

kandydat 2

Wojciech B. z warszawy

24 lata

O sobie

Jestem osobą pozytywnie nastawioną do świata i otwartą na nowe znajomości oraz ludzi. Uwielbiam szyderczy humor a śmiech sprawia, że każdy dzień jest wart wstania z mojego ukochanego łóżka. Moją pasją od dawna są języki obce oraz filmy, które jako dziecko często oglądałem z moją mamą. Znajduję satysfakcję w oglądaniu zarówno klasyków kinematografii sprzed dziesiątek lat jak i nowych produkcji, ponieważ film to dla mnie sposób wyrażania wizji, marzeń, emocji oraz pragnień.

Dlaczego kandyduje

Zdecydowałem się na wzięcie udziału w wyborach Mr. Chaser 2022 bez większych oczekiwań. Chcę spróbować w życiu czegoś nowego, a może okaże się to być przygodą, którą zapamiętam na długie lata. Cenię sobie otwartość i przyjazne nastawienie misiów z Bears of Poland a także wszystkich miśków w Polsce i na świecie. Otwarcie uważam siebie za „misioluba” i wierzę, że dzięki wyborom takim jak te uda nam się zmienić myślenie chociaż jednej osoby odnośnie fat-shamingu czy innych kategoryzujących poglądów w społeczności LGBT oraz wśród osób spoza środowiska. Chcę reprezentować sobą to, że każdemu może podobać się każdy bez względu na wygląd — nieważne czy jest się „bearem” czy „chaserem”.

kandydat 3

Christian z Inowrocławia

26 lat

O sobie

Na co dzień specjalista ds. social media w firmie kosmetycznej, po godzinach specjalista od pop kultury i dziennikarz muzyczny. Bez muzyki nie ma życia, tak samo jak bez mody, sztuki i gejów. Interesuje się światem, ludźmi czasami, gdy nic ciekawszego się w świecie nie dzieje. Moje życie to moja pasja, bo życie bez pasji jest jak cieple lody – nie do przełknięcia.

Dlaczego kandyduje

Dostałem zaproszenie, a nieładnie nie korzystać, wiec czemu nie, bawmy się!