MR CHASER POLAND 2023 logo

BearSawa

kandydat 1

Tomasz
z Warszawy

O sobie

Tak to ja, ten, który uporczywie pojawia się na misiowych eventach w skórach. Dla tych co nie wiedzą, jestem z zawodu i pasji inżynierem oprogramowania. Poza pracą interesuje się fizyką wszechświata, systemami transportu szynowego. Lubię grać w gry symulacyjne, a moja ulubiona to Cities Skylines.

Dlaczego kandyduje

Zostałem zmuszony. A tak na serio chce się dobrze bawić, i pokazać że „skórzak” nie zawsze bierze siebie i świat tak całkiem na serio. Jak wielokrotnie było powtarzane nie ma definicji chasera, więc dlaczego nie może być nim „skórzak”.

kandydat 2

Tomasz
z Gdyni

O sobie

Z zawodu i zamiłowania człowiek instytucja. Jak kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję. Zajmuję się kaletnictwem, cyrkiem, architekturą i szeroko pojętą sztuką.
Moje hobby to tworzenie rzeczy – czasem będzie to instalacja artystyczna, czasem skórzana miska, a czasem uszyję marynarkę.
Jednak to wszystko nie miałoby sensu, gdyby nie poznawanie ludzi, którzy są dla mnie inspiracją i motywacją do pracy. Lubię ludzi poznawać i spędzać z nimi czas, bo to pozwala mi na dalszy rozwój.

Dlaczego kandyduje

Środowisko miśków poznałem blisko 10 lat temu. Mimo że sam nie jestem jednym z nich, od razu poczułem się akceptowany i włączony do „środowiska”.
Kandyduję z nadzieją, że wygrana pozwoli mi oddać choć trochę dobrych rzeczy i energii, których tak wiele otrzymałem od innych. Dodatkowo, mimo że nie jestem influencerem i nie mam tysięcy obserwujących, będzie mi łatwiej promować środowisko bears, oraz wspierać osoby lgbt.

kandydat 3

Michał
z Ustki

O sobie

Nazywam się Michał Jankowski mam 26 lata, ale 5 kwietnia skończę 27.
Pochodzę z małej miejscowości znanej z walorów turystycznych – Ustka.
Jestem sympatycznym energicznym, czasem zbyt energicznym chłopakiem, który lubi mieć wszystko zaplanowane a improwizacja nie wchodzi w grę.
Jestem wielkim fanem Japonii, czytam od dawna mangi i oglądam anime a moim marzeniem jest zwiedzenie kraju kwitnącej wiśni.
Jestem psiarzem choć obecnie nie posiadam czworonoga to rozpuszczam każdego napotkanego na moje drodze.
Udało mi się ukończyć inżynierkę z fizyki technicznej – Ecotechnologie odnawialne źródła energii, jednak na tym nie poprzestałem i obecnie studiuje na kierunku biologia jestem na ostatnim roku magisterki z ekspertyz środowiskowych a ponadto od marca mam w planach zacząć studia podyplomowe z pedagogiki. Nie wykluczam zostania nauczycielem w przyszłości.
Z rzeczy których nie znoszę na pierwszym miejscu są ryby XD wiem mieszkać nad morzem całe życie i nie jeść ryb, każdy ma swoje dziwactwa.

Dlaczego kandyduje

Postanowiłem że rok 2023 będzie moim rokiem zamierzam skończyć studia postarać się wyjść już na swoje i przełamać strach wynikający z ukrywania się. Dlatego postanowiłem wziąć udział w konkursie na pewno pozwoli mi nabrać pewności siebie. Jednakże chce zrobić coś dla siebie coś innego coś czego nie zrobił bym wcześniej, wyjść poza strefę komfortu i poznać siebie lepiej i pokazać siebie światu

kandydat 4

Maciej
z Warszawy

O sobie

Jestem Maciek, 33 lata, informatyk z Warszawy. Od całkiem niedawna szczęśliwy „tatuś psórki”.
Z charakteru sarkastyczny cynik, ale chyba da się lubić, bo niektórzy chcą ze mną gadać. Lubię poznawać nowych ludzi i słuchać ich historii.
Umysł analityczno–lekkomyślny. Gdy mam podjąć decyzję najpierw przeanalizuję wszystkie możliwości, aby potem dam sprawom lecieć własnym biegiem.
Uwielbiam podróżować, jestem miłośnikiem gier zarówno komputerowych, jak i planszówek.
Poza upodobaniem do miśków, jestem także fetyszystą skór. Tym samym każdy miś w skórze z automatu kradnie moje serce.
Jako członek stowarzyszeń Bears of Poland oraz Polish Leather Uniform Group, w przypadku otrzymania tytułu Mr Chaser, z dumą chciałbym reprezentować obie grupy.

Dlaczego kandyduje

Już od dawna zastanawiałem się, czy nie spróbować swoich sił w Mr Chaser. Uważam udział w wyborach za ciekawe wyzwanie, które być może pozwoli mi przełamać swoją nieśmiałość, poznać nowe osoby i z całą pewnością – dobrze się bawić.

kandydat 5

Paweł
z Londynu

O sobie

Hej! Jestem Paweł i mieszkam od 5 lat w Londynie. Moja wielka pasja były zawsze podróże co staram się spełniać jak najczęściej się da. Ponad 15 lat swojego życia spędziłem na parkiecie tanecznym, zaczynając od tańca towarzyskiego kończąc na stylach tańca ulicznego. Uwielbiam śpiewać gdziekolwiek tylko mogę. Pracuje jako Area manager kilku restauracji w Londynie.

Dlaczego kandyduje

Myślę, że to świetna okazja żeby poznać się bliżej z Polska społecznością miśków i ich wielbicieli. W zeszłym roku ktoś z organizacji zaprosił mnie do wzięcia udziału natomiast w tym momencie byłem na drugiej stronie globu.

kandydat 6

Bartosz
z Warszawy

O sobie

W stolicy od 9 lat, kiedy tylko mogę uciekam na ukochaną Warmię. Lubię aktywnie spędzać czas, chociaż na siłowni bywam rzadko :). Rodzinny i przyjazny ze mnie facet, trzymam się zasady: nie ważne gdzie, ważne z kim. Staram się pozytywnie i śpiewająco iść przez życie, dlatego często można mnie spotkać w klubie z karaoke. Skorpion, także dobrze jest mieć mnie po swojej stronie, zwłaszcza, że uwielbiam się przytulać ;). Obecnie uzależniony od czekolady i funko pop.

Dlaczego kandyduje

Liczę na dobrą zabawę, chciałbym poznać nowych ludzi. Mimo kompaktowych gabarytów w środku jestem miśkiem ;). Los sprzyja odważnym :).

kandydat 7

Daniel
z Bydgoszczy

O sobie

Witam. Mam na imię Daniel, mieszkam w Bydgoszczy a pochodzę ze Szczecinka. Mam 29 lat, pracuje jako ochroniarz. Uwielbiam muzykę, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, lubię też filmy, jestem fanem Marvel’a. Ogólnie skromny ze mnie chłop i nie mam zbyt wielu pasji, a co do charakteru to jestem miły i pomocny, ale czasami potrafię być wredny i złośliwy.

Dlaczego kandyduje

Dlaczego startuję w wyborach? Hmmm… sam nie wiem, z ciekawości i możliwie miłej zabawy, oraz namawiania mnie do udziału przez znajomych.