Wrocław

22-25/07/2021

Drogie Misie i Misioluby! Jak wiecie z powodów czysto obiektywnych w lutym nie odbył się coroczny walentynkowy weekendowy zlot we Wrocławiu. Nie mniej jednak nic straconego!

W związku z tym, że obecnie możliwe jest organizowanie różnego rodzaju wydarzeń zapraszamy Was serdecznie, ochoczo i z otwartymi ramionami do Wrocławia na letni zlot weekendowy #WrocLoveBears w dniach 22-25 lipca (czwartek-niedziela).

Zaczniemy już w czwartek 22 lipca od wspólnego biforka pod wrocławskim nasypem. Planujemy szereg różnych atrakcji, w tym rejs statkiem i z przewodnikiem po Odrze, pokaz Fontanny Multimedialnej na Pergoli, spacer z przewodnikiem po wrocławskim Nadodrzu, wspólne piwkowanie w Beach Barze i na słynnej wrocławskiej Wyspie Słodowej.

dni
godzin
minut

Plan wydarzeń

WrocLoveBears 2021

Wstępny harmonogram wrocławskiego zlotu weekendowego:

22.07. (czwartek)
godz. 19:00 – otwarcie wrocławskiego zlotu w pubie pod nasypem – Cinema Paradiso

23.07. (piątek)
godz. 11:00 – Misiowe Saunowanie (Aquapark Wrocław)
godz. 15:00 – Fontanna Multimedialna na wrocławskiej Pergoli + spacer po kompleksie Hali Stulecia i Parku Szczytnickim (anulowane)
godz. 18:00 – biforek w ZaZoo Beach Bar

godz. 22:00 – Cactus

24.07. (sobota)
godz. 11:00 – brunch w Chopperze
godz. 12:00-15:00 – rejs statkiem po Odrze z przewodnikiem (pojedynczy rejs trwa 1 godzinę) –> obowiązuje przedpłata (do 17.07)
godz. 15:00 – spacer z przewodnikiem po wrocławskim Nadodrzu
godz. 18:00 – biforek na Wyspie Słodowej
godz. 22:00 – HAH
 

25.07. (niedziela)
godz. 12:00 – brunch na Starym Mieście

To wstępny harmonogram – szczegóły dotyczące poszczególnych wydarzeń podamy już niebawem w dedykowanych postach na wydarzeniu prywatnym na Facebooku. Jeśli chcesz, żeby Cię dodano – napisz do Martiego lub Adama.

Mamy nadzieję, że przybędziecie do Wrocławia co najmniej tak jak licznie zgromadziliśmy się na ostatnim Wrocławskim Misiospędzie, którego frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania 😉

NocleGI

Teraz korzystając z oferty Booking.com możesz wspierać Stowarzyszenie Bears of Poland! 

Wystarczy, że zarezerwujesz nocleg korzystając z naszego linka polecającego, a Booking.com podzieli się z nami częścią swojej prowizji.

Cena noclegu pozostaje niezmieniona względem standardowej oferty, a ty zachowujesz wszystkie swoje przywileje oraz rabaty.