Kalendarz na rok 2015 z Mr. Bearami

kalendarz z Mr. BearPo raz pierwszy, DLA WAS wydaliśmy kalendarz. Na 2015, z naszymi, krajowymi Mr. Bearami – Marcinem oraz Amciekiem.

Chłopaki kilkanaście godzin spędzili w studiu, organizacyjnie z awaryjnymi Snickersami nad wszystkim czuwał Piotrek, a graficznie opracował to Andrzej. Efekt wyszedł piorunujący – a wspomnianym wyżej dziękujemy za cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. Opłaciło się.

Dziękujemy za użyczenie gadżetów do sesji sklepowi refform.pl, a Printmedia24.pl za druk.

Kalendarz jest w formacie A3, w dwunastu różnych odsłonach (niektóre zdjęcia są bardzo odważne), na papierze błyszczącym. 15 kartek, z czego okładka i ostatnia strona to 300 gr, a środek – 13 stron – 150 gr.
W każdym miesiącu znajdziecie rozpiskę misiowych imprez krajowych i międzynarodowych (także pozaeuropejskich). 13 kartka zawiera krótką prezentację Mr. Bear Poland 2015 oraz Vice Mr. Bear Poland 2015, a 15 strona, tzw. tyłówka to miniatury wszystkich zdjęć wykorzystanych w kalendarzu.

Kalendarz jest idealny do powieszenia nad kominkiem w salonie, w biurze czy w sypialni. Nie rekomendujemy wieszania kalendarza we wszelakich warsztatach .

Zamówienia: stowarzyszenie@bearsofpoland.pl (szczegóły jak płacić i odbiór otrzymacie w zwrotnym mailu).
Cena: 39,99 zł, ale dla członków BoP – specjalna cena 29,99 zł .
Część dochodu ze sprzedaży kalendarza przeznaczymy na organizację ratującą niedźwiedzie www.bearproject.org

Kalendarz będzie do odbioru już podczas zlotu w Łodzi.

Dla tych, którzy nie mogą być w Łodzi oferujemy dostawę Poczta Polską – Koszt pakowania (tuba) i wysyłki to 19 zł.

Woof!