VII Bear Zlot w Gosławicach (26-29 maja)

Misie i misioluby,

Przed nami najlepsza okazja na coroczną integrację, czyli 4-dniowy Bear Zlot. W tym roku odbędzie się jego VII edycja. Wracamy do miejsca, w którym już byliśmy – Gosławice k/Konina. Rezerwujcie 26-29 maja 🙂

Do naszej dyspozycji jest MOSiR Gosławice z 70 miejscami noclegowymi w domkach turystycznych, z ciepłym jeziorem z racji pobliskiej elektrowni Pątnów-Adamów. Dla członków Stowarzyszenia, którzy posiadają plastikową kartę koszt pobytu to 200 zł. Osoby spoza stowarzyszenia BoP lub z nieopłaconymi składkami – 250 zł.

Co w zamian otrzymamy? Cena zawiera:

  • 3 noce w domku. Łóżka z pościelą i łazienka z prysznicem. Do tego domki wyposażone  w kuchenkę, czajnik, lodówkę
  • wsad na pierwszego grilla (mięso i nie tylko na grilla, do tego pieczywo i sosy + paliwo (węgiel drzewny i rozpałka)). Osoby, które nie jedzą mięsa prosimy o zawarcie takiej informacji w zgłoszeniu – nie będziecie zawiedzeni
  • ubezpieczenie NWW
  • okolicznościowa koszulka
  • przy każdym domku jest miejsce parkingowe.

Podczas zlotu odbędzie się również Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków, podczas którego wybierzecie Zarząd oraz Komisję Rewizyjną III kadencji.

Zasady rezerwacji:
Prosimy o maila na adres stowarzyszenie@bearsofpoland.pl z danymi osób – imię, nazwisko, telefon, PESEL – niezbędne do polisy NNW rozmiar koszulki.
Prosimy o przemyślane decyzje. Po zeszłorocznych doświadczeniach nie anulujemy rezerwacji, nie zwracamy wpłaconych pieniędzy, nie szukamy na zamianę uczestników. Istnieje możliwość zgłoszenia innego uczestnika w przypadku rezygnacji, ale wszelkie rozliczenia (przekazywanie pieniędzy) proszę dokonywać we własnym zakresie.

W odpowiedzi otrzymacie dalsze informacje (potwierdzenie rezerwacji, zasady wpłat).

Więcej informacji o ośrodku http://www.przystangoslawice.pl/

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.