Miśkołajki 2017 – 20:00 Piątek – Wór Miśkołaja

Wór Miśkołaja


Klub Kabaret

ul. Krakowska 5 (Kazimierz)
8 grudnia 2017 (piątek)
godzina 20:00 – 04:00

 

Wstęp – otwarty

 


Wór Miśkołaja będzie główną, piątkową imprezą, która odbędzie się w Klubie Kabaret na krakowskim Kazimierzu.

Po skokach na trampolinach lub po relaksie w termach, jak również dla Misiów, którzy dopiero dojechali do Krakowa, w Klubie Kabaret przygotowaliśmy możliwość zamówienia kolacji przed wieczornymi jak i nocnymi atrakcjami. Kuchnia w Klubie Kabaret będzie czynna do godziny 22:30. Specjalnie dla głodnych Bearsów przygotowała: zupę krem z pomidorów oraz maczankę po krakowsku, a po wcześniejszym zgłoszeniu, będzie można zamówić stek podawany na kamieniach wulkanicznych. Posiłki w cenie 35,00 zł zupa + maczanka oraz 45,00 zł stek.

Miśkołajki nawiązują do tradycji związanej z obdarowywaniem bliskich i przyjaciół, dlatego w trakcie piątkowego spotkania w Klubie Kabaret zaplanowaliśmy zabawę pod nazwą Wór Miśkołaja. Niegrzeczne Misie, którym Wór Miśkołaja skojarzył się z czymś innym niż prezenty ☺, dostaną rózgę, bądź rózgą.

W tym roku będziemy sobie nawzajem robić prezenty niespodzianki. Niespodzianki, ponieważ darczyńca nie będzie wiedział, do kogo trafi jego prezent.

Każdy, kto chce wziąć udział w zabawie musi przekazać prezent do Wora Miśkołaja w kwocie do 30,00 zł. Po przekazaniu prezentu wpisujemy swoje nazwisko na karteczkę, którą wkładamy do Czapki Miśkołaja. O godzinie 1:00 Miśkołaj zacznie losować karteczki z czapki i przekazywać prezenty z worka. Tym sposobem każdy, kto będzie brał udział w zabawie, otrzyma prezent.

Resztę wieczoru spędzimy na dyskusjach, opowieściach i plotkach. Do dyspozycji Misiów pozostaje parkiet, scena i mikrofon.


 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.