Zaproś Misia na Święta.

Wigilia i Boże Narodzenie to czas spędzany z najbliższymi. A co, gdy ich nie ma – najbliższej rodziny czy tego jedynego? W tym czasie samotność jest najokrutniejsza.

Rozumiemy to doskonale, bo wśród nas też są takie osoby i uważamy, że jeśli Stowarzyszenie po coś powstało, to właśnie po to, by ułatwiać kontakt między sobą także w tym szczególnym czasie. Na szczęście jest wiele osób, które mogą, chcą czy są gotowe zaprosić na kolację wigilijną czy święta samotnego miśka. Wiemy o kilku takich przypadkach.Dlatego tworzymy ten post, by ułatwić komunikację między zapraszającymi do siebie a samotnymi. Zachęcamy, by udział w wydarzeniu potwierdziły TYLKO te osoby, które chcą zaprosić do siebie.

Ci, którzy samotnie spędzają święta najlepiej, by odzywali się bezpośrednio na privie do zapraszających. W komentarzu pod wydarzeniem prosimy, by zapraszający wpisywali miasto, w którym mieszkają. Zależy nam na zgłoszeniach z Łodzi, Poznania, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Lublina, Olsztyna, Gdańska, Koszalina, Szczecina, Warszawy czy mniejszych miejscowości.

Choć stowarzyszenie nie jest organizatorem poszczególnych Wigilii/Świąt i nie bierze odpowiedzialności za ich przebieg, prosimy o uszanowanie woli gospodarzy, co do zasad i przebiegu uroczystości świątecznych.

Szczegóły można ustalić na grupie Bears of Poland w wydarzeniu (widoczne tylko dla członków grupy)

https://www.facebook.com/events/2233496646975459/