1. Misiospęd Bydgoski

Z przyjemnością zapraszamy was na misiospęd w Bydgoszczy połączony z 2. Bydgoskim Marszem Równości.

W piątek rozpoczniemy spotkaniem w Klubie Piwnica, który oprócz dobrze wyposażonego baru posiada również gorącą saunę! Wejście dla osób do 25 lat – 40 zł, powyżej – 45 zł (w cenie klapki oraz ręcznik).

Po rozgrzanym piątkowym wieczorze proponujemy w sobotę śniadanie w Lulu Bistro, które przygotuje nas na szaleństwa całego dnia!
Kolejny punkt programu, to 2. Bydgoski Marsz Równości – po kilkuletniej przerwie Bydgoszcz będzie mogła pokazać swoją otwartość i różnorodność!

Po Marszu spotkamy się w Bierhalle – klimatycznym miejscu z wyśmienitymi potrawami oraz warzonym na miejscu smacznym piwem.
Nie może zabraknąć gorączki sobotniej nocy. Od 22:00 rozkręca się impreza w Red Pub, gdzie mamy zarezerwowaną salkę w głębi lokalu! Wejście ok. 20 zł.

Niedziela to czas powrotów, dlatego zapraszamy chętnych na spacer po bydgoskich zakamarkach zakończony pożegnalnym lunchem na starówce (kto wie, dokąd nas zaprowadzi nos?).

Szczegółowy harmonogram:
Piątek, 22.09:
godz. 21:00 – Klub Piwnica (Sauna), ul. Gdańska 60 (wejście w bramie kamienicy)

Sobota, 23.09:
Godz 10:00 – Śniadanie w Lulu Bistro (Długa 57, https://lulu-bistro.business.site/)
Godz. 14:00 – 2. Bydgoski Marsz Równości (godzinę rozpoczęcia sprawdź na wydarzeniu)
Godz. 15:00-18:00 – obiadokolacja w Bierhalle (ul. Jagiellońska 41)
Godz. 22:00 – Red Pub (ul. Dworcowa 72)

Niedziela, 24.09:
Godz. 12:00 – Spacer po Bydgoszczy zakończony na Starówce pożegnalnym lunchem (zbiórka przy Łuczniczce w Parku Jana Kochanowskiego, Al. A. Mickiewicza)