Trójmiasto

14-16/08/20

Harmonogram

plan wydarzeń

Piątek, 14/08

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

15:00

Lunch w Słonym Spichlerzu

Głodny miś to zły miś, dlatego żeby dobrze rozpocząć trójmiejski weekend zapraszamy was na posiłek do kulinarnego serca Trójmiasta, czyli do Słonego Spichlerza na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Ryby, pizza, makarony, kuchnia azjatycka, tajska, meksykańska lub wege – wśród 10 restauracji każdy znajdzie coś dla siebie, a posiłki będziemy mogli spożyć we wspólnym towarzystwie.

16:30

Beforek na "Lawendowym Trójkącie"

Jedna wesoła ulica, trzy lokale: Lawendowa 8, Cafe Lamus oraz Pub Pułapka, czyli gdańska oaza pubingu zaprasza w swoje skromne, średniowieczne progi. Tu gościć się będziemy na wygodnych leżakach, stołach, kanapach, krawężnikach – komu jak wygodniej… Trzy puby oferują duży wybór kraftowych piw, drinków, nalewek i masę innych napitków, także będzie się czym biforować 😉 

 

Tutaj też robimy zbiórkę, żeby o godzinie 19:00 wyruszyć na kolejny punkt naszej trójmiejskiej imprezy, czyli…

20:00

Ognisko na dzikiej Plaży w Gdyni Redłowie

Po raz pierwszy w historii amBears łączy wszystkie literki Ideologicznego skrótu 😉

Wraz z organizatorkami z Tęczowych Integracji proponujemy naszym szanownym gościom niezapomniany wieczór spędzony na dzikiej plaży w Gdyni. Na misiów i misiolubów czekać będzie rozgwieździone niebo, ognisko oraz muzyka wydobywająca się z kilku gitar. Także jeżeli lubisz brzdąkać lub śpiewać (podobno każdy może… ;P), to w przepięknych okolicznościach przyrody będziesz mieć ku temu okazję 🙂

Bardzo ważna uwaga: na ognisko zabieramy ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy, czyli kocyki, kiełbaski i napoje wyskokowe. Proponujemy również wziąć coś ciepłego do ubrania, bo pomimo tego, że będziemy przy ognisku, noce na plaży bywają chłodne 🙂

Lokal czynny całą dobę więc kto bardziej odważy może nocować na plaży, przy okazji podziwiając niesamowity wschód słońca nad zatoką 🙂

plan wydarzeń

Sobota, 15/08

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

10:00

Plażowanie na Stogach

W sobotę zapraszamy na słynną gdańską nagą plażę na Stogach / Górkach Zachodnich, której chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać.

Uwielbiana przez miłośników wolnych ptaków, i wielbicieli jabłonek 😉 przepiękna plaża pozwala się dobrze zrelaksować, opalić ukryte zazwyczaj części ciała i podziwiać widoki. Osoby nieśmiałe uspokajamy, że nagość jest opcjonalna, dopuszczalny jest zarówno outfit, jak i jego brak. Najważniejsze to wypocząć, zrelaksować się i dobrze się bawić w doborowym towarzystwie.

A żeby nie zasnąć na plaży w cieniu wielkiego ptaka zorganizowaliśmy dwa konkursy.

O 11:00 ruszamy z turniejem piłki plażowej: amBears2020 Beach Volleyball!

Natomiast jeżeli nie masz ochoty skakać po piasku, a rozpiera cię dusza artysty, to o 12:00 ruszamy z prawdopodobnie największym w Polsce misiowym festiwalem rzeźb piaskowych! Nie jest istotne czy ulepisz wypasiony wielopoziomowy zamek z penthausem, czy też przyozdobisz swoją syrenkę świeżymi glonami, komisja i tak oceni rzeźbę i wybierze najlepszego zwycięzcę.

16:00

Lunch

Zarówno długie plażowanie, jak i długie debatowanie wzmaga apetyt. Pustki w brzuchu zapełnimy podczas wspólnej szamy.

20:00

Impreza w HAH Sopot

Jak co roku głównym punktem amBears jest Impreza, a jak impreza w sobotni wieczór w Trójmieście to musi to być Sopot! Dlatego zapraszamy was do HAH Sopot. Miejsce o takiej sławie, że nikomu nie trzeba go przedstawiać 🙂 Dzięki współpracy z HAH mamy możliwość bezpłatnego wejścia do godziny 23:00. Jedyne co będzie trzeba podać to tajemne hasło; hasło umożliwiające wejście na tę niezwykłą imprezę to… „Bears of Poland”.

plan wydarzeń

Niedziela, 16/08

12:00

Brunch na kontenerach 100CZNI

Dla skacowanych i wymęczonych całowekendowym szaleństwem misiów i misiolubów proponujemy wspólny brunch w cieniu Gdańskiej stoczni. Do wyboru jest tam wiele knajp i knajpeczek, a w towarzystwie masywnych dzwigów portowych i stalowych kontenerów najlepiej zwalcza się syndrom dnia wczorajszego.