Poznań

15-18/10/20

dni
godzin
minut

Długo biliśmy się z myślami o organizacji Bear Pride Poland, jednak zdecydowaliśmy się nawet w tych ciężkich czasach podjąć się tego wyzwania. Chcieliśmy tchnąć trochę ducha w Was i Nas, może trochę normalności… a więc…

Zapraszamy na Bear Pride Poland do Poznania. W czasie tego długiego październikowego weekendu będzie czas się spotkać ze starymi znajomymi ale także i poznać nowych. Aby tradycji stało się zadość wybierzemy też Mr. Bear Poland 2021 podczas dwóch wieczorów w klubie HAH Poznań. Ale to nie jedyne atrakcje czekające na Was!

Zdajemy sobie sprawę, że obecne czasy są trudne. Postaramy się przestrzegać ograniczeń i zasad jakie są obecnie nałożone. Jeżeli sytuacja się zaostrzy postaramy się o przeprowadzenie transmisji online z Wyborów.

Główni Partnerzy

Wspierają nas

Plan wydarzeń

Bear Pride Poland 2020

Poznań

Zdajemy sobie sprawę, że obostrzenia wpływają na to jak będziemy się poruszać po mieście czy na miejsce jakie musi być przeznaczone dla uczestników wydarzenia. Z pewnością prosimy wszystkich, aby byli wyposażeni w maseczki. Bez nich nie będziecie mogli wejść do lokali, w których odbywać się będzie nasz tegoroczny Pride.

W trakcie Bear Pride Poland 2020 w Poznaniu odwiedzimy kilka miejsc. Każde z nich jest przygotowane do obostrzeń, jakie obecnie obowiązują w strefie żółtej. Personel przed rozpoczęciem pracy ma badaną temperaturę, przestrzega zasad noszenia maseczek, rękawiczek i dezynfekcji rąk. Lokale są ozonowane regularnie w nocy. Lokale są również wyposażone w stanowiska, na których goście mogą zdezynfekować ręce a na barach można nabyć maseczkę, jeżeli ktoś zgubi swoją. Stoliki oraz pozostałe powierzchnie są również dezynfekowane regularnie. 

Jednocześnie prosimy, aby zachowywać się odpowiedzialnie – jeśli masz jakiekolwiek objawy wskazujące na chorobę, prosimy zostań w domu, aby nie narażać innych uczestników.

Wybory

Mr. Bear Poland 2021

Główną imprezą Bear Pride Poland w Poznaniu są organizowane XII Wybory Mr. Bear Poland.

NocleGI

Teraz korzystając z oferty Booking.com możesz wspierać Stowarzyszenie Bears of Poland! 

Wystarczy, że zarezerwujesz nocleg korzystając z naszego linka polecającego, a Booking.com podzieli się z nami częścią swojej prowizji.

Cena noclegu pozostaje niezmieniona względem standardowej oferty, a ty zachowujesz wszystkie swoje przywileje oraz rabaty.