WARSZAWA

Piątek, 12/04/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

18:00 - 20:00

#kultura

Specjalny pokaz filmu "Sauvage" + debata

10. LGBT Film Festival – podczas jubileuszowej edycji festiwalu zapraszamy na projekcję filmu „Sauvage”, nagrodzonego w Cannes (2018).. Rezerwacja miejsca poprzez dokonanie przelewu na numer konta podany powyżej.

Po filmie zapraszamy na debatę „Alkohol – pierwsze wrota piekieł”. Szczegóły na Facebooku.

Kameralny portret 22-letniej, męskiej, homoseksualnej prostytutki ze Strasburga. Choć tytuł filmu przywołuje skojarzenia z dzikością i brutalnością, wyjątkowy sposób, w jaki odmalował portret swojego bohatera Félix Maritaud sprawia, że musimy zdefiniować to określenie na nowo – przez pryzmat samotności z jaką łączy się oderwanie od społecznych norm i materialnych pragnień. Fakt, że grany przez niego Léo nigdy nie traci zdolności do dawania i otrzymywania miłości, jest jedną z kluczowych cech złożonej osobowości bohatera. Dzięki temu angażujemy się w jego historię, nawet gdy ona sama wydaje się podążać bez celu.

rez, scen. Camille Vidal-Naquet, zdj. Jacques Girault, muz. Romain Trouillet, obs. Félix Maritaud, Eric Bernard, Nicolas Dibla, Philippe Ohrel, Francja 2018, 99’

Jeśli aplikacja twojego banku oferuje przelewy „Skanuj i zapłać”, poniżej znajdziesz przygotowany szablon płatności. Pamiętaj, żeby w tytule przelewu wpisać za kogo płacisz.

21:00 - 3:00

#integracja

Miś wieczorową porą

Miś wieczorową porą – po filmie spotykamy się w barowej atmosferze.