kandydat nr 1

Marcin z Warszawy

32 lata

O sobie:
Viking z Warszawy, wulkan ironii i sarkazmu, prawie dwa metry i ponad 110 kg niepohamowanej energii. Znany również jako „Sayjan” lub „Jabłon”.
Na co dzień pracuję w dziale IT i zajmuję się niezwykle istotnymi problemami korporacyjnego świata (nie działa mi myszka, po wyciągnięciu wtyczki zasilania komputer wyłączył się, itp.).
Wolne chwile lubię spędzać na siłowni lub przy innych aktywnościach fizycznych, takich jak koszykówka, bilard, kręgle, flipery czy też po prostu przed ekranem, przy jakiejś grze na komputerze lub konsoli. Fan japońskich mang i anime, #DragonBall4ever oraz filmy science fiction.

Dlaczego kandyduję:
Do udziału w wyborach namówili go znajomi i przyjaciele.

kandydat nr 2

Łukasz z Hajnówki

32 lata

O sobie:
Jestem normalnym misiolubem, który zawsze stara się podchodzić do każdego z otwartością. Interesuje się muzyką, a najbardziej Eurowizją. Pochodzę z Podlasia, więc i muzyką białoruską, ukraińską i w jakimś też stopniu rosyjską. Ta muzyka ukształtowała moją osobę.

Dlaczego kandyduję:
Do wyborów zgłosiłem się dla dobrej zabawy i chęci sprawdzenia siebie.

kandydat nr 3

Tom z Warszawy

37 lat

O sobie:
Pasjonat analogowej fotografii, historii i architektury Warszawy oraz herpetologii. Lubię łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego najczęściej gotuję słuchając muzyki z płyt winylowych. Od siedmiu lat szczęśliwie zakochany, od trzech miesięcy zaręczony. Miłośnik dobrego kina (najchętniej horrory oraz sci-fi, ale nie pogardzę także romantyczną komedią) i grubych….książek :).

Dlaczego kandyduję:
Od dłuższego czasu namawiałem do przeprowadzenia wyborów Mr Chaser, więc oczywiste dla mnie było, że się zgłoszę :). Poza tym lubię dobrą zabawę, fajną i koleżeńską rywalizację oraz występowanie na scenie. Chcę też pokazać, że misiolubem można być w każdym wieku i rozmiarze :).

kandydat nr 4

Maciej ze Szczecina

24 lata

O sobie:
Mieszkam i pracuje w Szczecinie. Codziennie na mojej twarzy widnieje szeroki uśmiech, którym dzielę się z ludźmi napotkanymi na swojej drodze. Kiedy zdarzy się, że ktoś, a w szczególności Miś, który się pojawia w moim życiu ma jakiś problem albo kłopot, zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.
Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez inne osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej, co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.
Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Lenistwo z Misiem? Taaak, więc to chyba zaleta.💁‍♂️💁‍♂️
Interesują mnie ciekawostki, najchętniej związane ze środowiskiem LGBT, a w szczególności od września 2018 roku Misiami. Czy ta grupa urodziwych większych osób dobrze się czuje w swoim ciele przy innych osobach ze środowiska, sam jakiś czas temu nie wiedziałem o środowisku Bears, przez co przy rówieśnikach nie mogłem odnaleźć siebie wiedząc, że seksualnie pociąga mnie facet większy z zarostem na ciele i twarzy.
Chciałbym w przyszłości rozmawiać z ludźmi którzy nie mają poczucia wartości przez swój wygląd i uświadamiać ich, że Misia nie zawsze pociąga seksualnie Miś.

Dlaczego kandyduję:
W wyborach startuje ponieważ, jak wcześniej wspomniałem, seksualnie pociągają mnie Misie. W przyszłości chciałbym, aby właśnie duży, czuły, uśmiechnięty Miś zajął większą część mojego serducha.
Jako pierwszy w Polsce Chaser chciałbym poznawać chłopaków, mężczyzn i pokazywać im – poprzez zapraszanie na wyjazdy organizowane przez Bears of Poland – jakie naprawdę Misie są kochane.

kandydat nr 5

Andrzej z Siemianowic Śląskich

37 lat

O sobie:
W misiowym towarzystwie obracam się od kilku lat, więc część z Was może mnie już kojarzyć.
Wśród moich zainteresowań wymienić można zarówno gry wideo, motoryzację oraz aktywności fizyczne w postaci jazdy na rowerze, pływania i… kiedyś nawet siłowni – wiem, ciężko to poznać :P.
Lubię też to, czym zajmuję się na co dzień, czyli grafikę komputerową. Zawsze też przyjemnie jest obejrzeć dobry film lub przeczytać ciekawą książkę.

Dlaczego kandyduję:
Tak się jakoś złożyło, że na wyborach Mr. Bear Poland zawsze byłem tylko widzem, a nie uczestnikiem, więc udział w tych wyborach, to będzie nowe doświadczenie. Nie ważne kto wygra, liczy się uczestnictwo i dobra zabawa.

kandydat nr 6

Olaf z Krakowa

27 lat

O sobie:
Nazywam się Olaf, żyję w Krakowie, gdzie urodziłem się 9 kwietnia 1992 r. Oznacza to, że parę dni przed wyborami skończę 27 lat.
Przez prawie 20 lat żyłem we Włoszech, wyjechałem tam z rodziną, jak byłem jeszcze mały. Tam się wychowywałem i tam ukończyłem studia psychologiczne. Od trzech lat jestem w Polsce, wróciłem tu z myślą, żeby się zakorzenić i zostać jak najdłużej.
Poznałem stowarzyszenie Bears of Poland i myślę, że nie trzeba tego mówić, poczułem się zaakceptowany, polubiony i szanowany za to, co robię i kim jestem, a nie tym kim inni chcieliby żebym był.
Kocham muzykę, od klasyki do techno, teatr, operę, jak i również kabaret. Jakby to powiedzieć… na poważnie ale nie za bardzo. Lubię podróżować i uwielbiam długie spacery po górskich szlakach, jednak nie odrzucę fajnego weekendu i odpoczynku w SPA.
A poza tym, jestem miłą, sympatyczną i zawsze uśmiechniętą osobą.

Dlaczego kandyduję:
Myślę, że nadeszła ta chwila, kiedy wreszcie czuje się sobą, czuję się pewny siebie i tego, co robię we własnym życiu. Startuje trochę dla zabawy, trochę na poważnie, nie ma nic lepszego niż mieć możliwość bycia wsparciem dla osób LGBT, które z wielu przyczyn czują się jeszcze dyskryminowani i nieakceptowani. Startuję właśnie z dlatego, by mieć możliwość, jako młody Mr. Chaser Poland 2019 opowiedzieć moją historię i być wsparciem dla wielu osób, które tak jak ja, czuły się nieakceptowane i krytykowane.