Zmiany w zarządzie

Z zarządu stowarzyszenia zrezygnował Marcin Jabłonkowski, a z funkcji wiceprezesa Maciej Rafa. W miejsce Marcina został wybrany Grzegorz Grzelczyk, którego jednocześnie został wiceprezesem stowarzyszenia Bears of Poland.

Zarówno Marcin i Maciej swoją decyzję uzasadniają coraz liczniejszymi obowiązkami służbowymi.

W miejsce Marcina, zarząd na podstawie par. 21 statutu zdecydował o kooptacji Grzegorza Grzelczyka, a po rezygnacji Maćka z funkcji wiceprezesa (nadal jest członkiem zarządu), wybrał Grzegorza na wiceprezesa zarządu. Będzie odpowiedzialny m.in. za kontakty międzynarodowe, tłumaczenie materiałów na stronę internetową oraz będzie wspierał stowarzyszenie w obszarze prawno-księgowym.

Po zmianach skład zarządu przedstawia się następująco: Bartłomiej Graboś (prezes), Grzegorz Grzelczyk (wiceprezes), Paweł Olek (sekretarz), Zbigniew Kućma (skarbnik), Maciej Rafa (członek zarządu).

Ostatnia zmiana w zarządzie miała miejsce w październiku 2014 roku, kiedy to zarząd został poszerzony do 5 osób. Kadencja obecnego zarządu kończy się w czerwcu 2016 roku. Na podstawie zmienionego statutu, Walne Zebranie Członków może zdecydować o poszerzeniu zarządu aż do 7 osób. Podczas wyborów członkowie stowarzyszenia wybiorą prezesa oraz członków zarządu. Na pierwszym posiedzeniu zarząd wybierze ze swojego grona wiceprezesa, sekretarza oraz skarbnika.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.