Adam z Wrocławia został Mr. Bear Poland 2017

Mr. Bear Poland 2017 został kandydat nr 03 Adam z Wrocławia. Serdecznie gratulujemy zwycięzcy zdobytego tytułu. Vice Mr. Bear Poland 2017 został Rafał z Poznania, kandydat nr 02.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim kandydatom, za Wasz wysiłek w wybory i odwagę by stanąć przed nami do oceny. Dla nas zawsze wszyscy jesteście wygranymi.

Podziękowania należą się również współorganizatorom wyborów zespołowi Mr. Bear Poland Team za poniesiony ogromny wysiłek aby VIII wybory Mr. Bear Poland doszły do skutku. Dziękujemy też naszym wspaniałym partnerom oraz sponsorom i patronom medialnym. Wasze wsparcie również jest nie do przecenienia. Bez Was nie moglibyśmy organizować tylu wspaniałych rzeczy.

Oczywiście ogromne podziękowania należą się Wam, naszym gościom. To dzięki Wam impreza się udała. To dla Was jest organizowania. Dziękujemy gościom zza granicy, którzy przybyli na nasze wybory. Mr. Bear Germany 2015, Mr. Bear Hungary 2015, Mr. Leather Ireland 2016, Prague Bears, Dublin Bears, przyjaciołom z Czech, Węgier, Irlandii, Słowacji, Niemiec i innych bardziej zakątków. Dziękujemy rodzimym Wiktorowi Mr. Bear Poland 2016 oraz Waldemarowi vice Mr. Bear Poland 2016 a także Maciejowi Mr. Leather Poland 2016.

Lista z pewnością może być długa i pewnie nie wymienimy i tak wszystkich, którym chcielibyśmy podziękować za te dwa wyjątkowe wieczory. Mamy nadzieję, że nie było źle. Jeżeli macie jakieś uwagi co było nie tak, co poprawić i jak proszę dajcie nam znać na nasz email: stowarzyszenei@bearsofpoland.pl

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.