Program pomocowy Fundacji Refform – The Nest

 

Fetysz, to piękni faceci – dotyk skóry, połysk gumy, mocna postawa i prawdziwi twardziele. Zawsze to tak wygląda, jak z pocztówki czy pięknego zdjęcia. Jednak wewnątrz każdego z nich, z nas są też emocje i za każdym twardzielem kryje się jakaś historia. Czasem piękna. Jednak czasem niezbyt przyjemna …

Spędzając wieczór na rozmowach o życiu, czy o wspólnych planach dochodzę do wniosku, że właściwie nigdy nie mówimy otwarcie o tym, co nas boli czy dotyka. Z reguły ukrywamy uczucia.

Już dłużej nie chcemy czekać, wiemy, że mamy problemy, z których bez pomocy specjalisty się nie wygrzebiemy. I że to bardzo prawdopodobne, że wśród naszych znajomych są też tacy, którzy potrzebowali lub potrzebują pomocy, a boją się o nią poprosić czy powiedzieć wprost o swoich problemach.

Program The Nest jest dla Nas – dla tych, którzy pod warstwą futra, skóry czy gumy mają połamaną duszę i pozgniatane emocje. Program jest dla Nas, którzy w ciszy swojego domu nie potrafią sobie poradzić z problemami.

Nie bójcie się już – jest THE NEST.

 

W trakcie tegorocznych wyborów Mr Rubber Poland w maju 2018 roku, ustępujący Mister Michał – jeden z Twórców programu The Nest, obiecał wrzucić w internet pierwszy z klipów szerzących wiedzę na temat programu „the Nest”.  Zgodnie z obietnicą udostępniamy poniżej klip Michała.

 

Pamiętajcie proszę, że „the Nest” to jest Wasz program, program całego naszego środowiska, korzystajcie z niego, rozmawiajcie o nim, szerzcie wiedzę na jego temat, być może uda Wam się komuś pomóc i zmienić jego życie na lepsze.

Jednocześnie bardzo dziękuję wszystkim którzy poświęcili swój czas i byli zaangażowani w jego przygotowanie! –  Michał – Mister International Rubber 21 (MIR21)

 

Więcej o programie: http://thenest.org.pl/


 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.