Koszulki #FromPolandWithWoof

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania pojawiła się możliwość zakupu oficjalnej koszulki Bears of Poland  #FPWW (#FromPolandWithWoof).

Projekt powstał w ramach wdrażania międzynarodowego hasła promocyjnego Stowarzyszenia BoP na wyjazdy zagraniczne członków i sympatyków stowarzyszenia.

Premiera koszulek miała miejsce podczas CSD 2017 w Berlinie. Na zdjęciach możecie zobaczyć jak się ona prezentuje „w akcji”.


[table id=13 /]


CENA: 59 PLN/szt (w formie przedpłaty na konto) + koszty dostawy

UWAGA! Możliwy również odbiór osobisty we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Trójmieście podczas nadchodzących wydarzeń miśkowych;

JAK ZAMÓWIĆ KOSZULKI?

Proszę o e-mail na adres stowarzyszenie@bearsofpoland.pl

wpisując w temacie: KOSZULKA #FPWW

w treści emaila: Podając ilość koszulek, ich rozmiar oraz adres dostawy.

CZAS REALIZACJI:
Zamówienia będą zbierane w cyklach cotygodniowych i realizowane/rozsylane w kolejnym tygodniu; dokładne info o czasie realizacji/dostawy będziecie otrzymywać indywidualnie.

PARAMETRY KOSZULEK I NADRUKU:
Koszulka: 100% bawełna o gramaturze 205 g/m2, która gwarantuje wydłużoną żywotność oraz odporność na deformację. Ściągacz z dodatkiem Lycry®. Taśma wzmacniająca na ramionach z tego samego materiału.
Nadruk: metoda DTG – pełnokolorowy, nasycony nadruk bezpośredni na koszulce – bez efektu „pancerza”, wydruki zachowują nasycenie kolorystyki przy praniu w 30°C.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.