MIŚKOŁAJKI

Kraków, 7-9 grudnia 2018

dni
godzin
minut
sekund

Miśkołajki 2018

Już w drugi weekend grudnia spotykamy się w Krakowie, gdzie będziemy mieli okazję wychylić kufel piwa, wygrzać w saunie, wziąć udział w dyskusjach dotyczących środowiska LGBT, a także obejrzeć rewię Drag Queen!

Plan wydarzeń

Piątkowy wieczór to dobra pora na pośmiganie na wrotkach, wychylenie kufla piwa ze znajomymi, czy wygrzanie się w saunie.

W sobotę odwiedzimy Japonię, zadbamy o zdrowie, podyskutujemy, zobaczymy rewię Drag Queen, obdarujemy prezentami oraz zaszalejemy na parkiecie!

Niedzielne przedpołudnie to pora pożegnań. Zakończymy nasz pobyt w Krakowie posilając się w zaprzyjaźnionej restauracji prowadzonej przez dwa misie.

Noclegi

Greg & Tom Hostel

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z hostelem. Na hasło „Miśkołajki” otrzymacie 10% zniżki.

Moon Hostel

Specjalnie dla nas została przygotowana oferta w Hostelu Moon w Krakowie na czas zbliżających się Miśkołajek. Hostel mieści się na Kazimierzu bardzo blisko wszystkich lokalizacji miśkołajkowych.

Wszystkie pokoje wyposażone są w prywatną łazienkę, telewizor oraz lodówkę. Do dyspozycji gości są również dwie w pełni wyposażone kuchnie. 

Hostel nie gwarantuje konkretnej liczby miejsc, możliwość dokonywania rezerwacji jest miarę dostępności pokoi. Hostel nie sprzedaje miejsc w pokojach, należy rezerwować całe pokoje.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z recepcją hostelu czynną 24 godziny w celu dokonania rezerwacji
(pamiętajcie o podaniu hasła „Miśkołajki”).

Pokój 2 os.

260 za dwie doby
  • Standardowe łóżko

Pokój 3 os.

300 za dwie doby
  • Łóżka piętrowe

Pokój 4 os.

340 za dwie doby
  • Łóżka piętrowe

Pokój 5 os.

370 za dwie doby
  • Łóżka piętrowe

Pokój 6 os.

400 za dwie doby
  • Łóżka piętrowe

Mapa