Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Członków, 13 lutego 2016 rok (Wrocław)

Szanowni Członkowie Stowarzyszenia,

Na podstawie art. 28 pkt. 4 i art. 26 statutu Zarząd BOP zwołał Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Bears of Poland.

Walne Zebranie Członków odbędzie się we Wrocławiu, 13 lutego (sobota), o godz. 13.00 w I terminie, a o godz. 13.15 w II terminie, w księgarni hiszpańskiej Eilte, przy ul. Karola Szajnochy 5.

Podczas tego spotkania zdecydujemy przede wszystkim:

  • Czy jako stowarzyszenie przystępujemy do Federacji Organizacji LGBT. Od parunastu dni dyskusja na ten temat odbywa się na grupie tajnej Bears of Poland https://www.facebook.com/groups/BearsOfPoland/
  • Ponadto chcemy wprowadzić drobne, ale istotne zmiany w statucie.
  • Jednak najważniejszą częścią spotkania będzie dyskusja o przyszłości, kierunku rozwoju stowarzyszenia „Quo Vadis BoP”.
Najbliższe dwa tygodnie potraktujcie jako czas zgłaszania uwag do załączonych dokumentów. Wszystkie zbierzemy i Walnym zdecydujemy wspólnie czy je uwzględnić.
Jeśli nie możecie być we Wrocławiu skorzystajcie z pełnomocnictwa i przekażcie je zaufanej osobie, która będzie Was reprezentować podczas głosowania.
Przypominamy jednocześnie, że głosować nad uchwałami mogą osoby, które opłaciły składki członkowskie na 2016 rok. Zachęcamy do uregulowania składek przed Walnym Zebraniem.

Liczymy na Waszą obecność 🙂

Do zobaczenia we Wrocławiu, woof!

Bartłomiej Graboś, prezes zarządu
Grzegorz Grzelczyk, wiceprezes zarządu
Zbigniew Kućma, skarbnik zarządu
Paweł Olek, sekretarz zarządu
Marcin Zamorowski, członek zarządu

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.