Łódź You Bear?

Bear Weekend Łódź

Niedziela, 29/09/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

12:00 - 14:00

Sztuka DC. Świt superbohaterów - Batman, Wonder Woman i Superman w EC1

„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi połączyło siły z DC Entertainment, Warner Bros. Consumer Products oraz Art Ludique – Le Musée, by po raz pierwszy w tej części Europy zaprezentować „Sztukę DC. Świt superbohaterów” – jedyną w swoim rodzaju wystawę, która celebruje bogatą historię DC, jej unikatową mitologię oraz takie ikoniczne postaci jak Superman, Batman, Wonder Woman i Joker. Na wystawie znajdzie się blisko 200 oryginalnych kart komiksów, około 300 wstępnych szkiców oraz grafik koncepcyjnych do filmów, jak też kuratorski wybór oryginalnych filmowych kostiumów i rekwizytów.

Ekspozycja odwiedziła dotychczas Paryż, Londyn i Abu Dhabi. Historyczne wnętrze Hali Maszyn w budynku dawnej elektrowni EC1 to jedno z kluczowych miejsc podczas europejskiej trasy wystawy.

Zbieramy się przed 12 pod EC1 przy ul. Targowej 1/3, Główne wejście do EC1 znajduje się od strony ul. Wojciecha Jerzego Hasa. Jeśli przyjdzie minimum 15 osób – wbijamy na wystawę za 21 zł za osobę. Jeśli nie, bilety normalne kupimy za 32 zł, a bilety ulgowe* za 23 zł. Namawiajcie znajomych fanów DC do przyjścia na wystawę razem z nami. Taka okazja nieprędko się powtórzy! 

*bilet ulgowy przysługuje dzieciom od 3 do 12 lat i młodzieży uczącej się do 26 lat, osobom które ukończyły 60 lat, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom

od 14:00

Pożegnalny Lancz

Ale jak to? Już? Tak szybko? 

Niee, to nie może być prawda! A jednak… No ok, to chodźmy zjeść coś wspólnie, na otarcie łez, wyściskać się ten ostatni raz przed Wyborami. 

Już niebawem znajdziemy dla Was najlepsze możliwe miejsce do posilenia się przed odjazdem. 

O szczegółach będziemy informować tutaj i na stronie wydarzenia na FB.