Łódź You Bear?

Bear Weekend Łódź

Piątek, 27/09/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

18:00 - 19:30

Street Food Bear & Eat

Przyjedź do Łodzi – mówili.
Będzie miło, lekko i przyjemnie – mówili! 

A figę! W piątkowy wieczór ruszamy na podbój Nowego Centrum Łodzi, w poszukiwaniu światła. Zeszłoroczna trasa była długa i wymagająca, ponad 10 kilometrów czystej sztuki świetlnej! 😮

Spotkajmy się już o 18 na OFF Piotrkowska Center by uzupełnić energię przed marszem.
Ramen, Frytki, Chińskie, Zapieksa czy Burger? Wybierz co chcesz, byle byś dotrwał do końca!

20:00 - 23:30

Light Move Festiwal - Spacer Watahą&Gra

To już trzeci raz, kiedy wspólnie przemaszerujemy szlakiem Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła – jednego z największych festiwali światła w Europie. Tematem przewodnim najbliższej edycji jest PRZESTRZEŃ.

Light.Move.Festival. pragnie jeszcze mocniej pokazać, jak mocny wpływ na człowieka ma miejsce, w którym funkcjonuje. Twórcy festiwalowych instalacji i mappingów w swoich pracach odniosą się do miejsca ich prezentacji, które stanie się nie tylko tłem dla dzieła sztuki, ale też jego integralną częścią.

W tym roku przygotowaliśmy dla Was grę miejską, dzięki której jeszcze łatwiej będzie Wam odkryć perły Łodzi. Interaktywną mapkę znajdziecie na stronie festiwalu. Dobrze przygotujcie się z festiwalowych punktów. Przepytamy Was z festiwalowych atrakcji od A do Z. Nie można zgłaszać nieprzygotowań!

Start: Pasaż Shillera
Meta: Klub Żarty Żartami

od 23:00

Afterparty

Czy Andrzej Zaucha jest dla Was podstawą dobrej imprezy? Dzień bez Kombi to dzień stracony? Czy nic nie działa na Was tak jak głos Anny Jurksztowicz? 

Zapraszamy Was na Dyskotekę Młodego Człowieka – festiwalowe afterparty do klubu Żarty Żartami, podczas którego będziecie mogli napić się dobrego piwka, porozmawiać, Kandydaci – zaprezentować się w kuluarach (!). Przygrywać nam będą same polskie piosenki. Od big bitu lat 60, przez syntetyczne brzmienia lat 80., niezapomniane hity z lat 90 i 00.