Łódź You Bear?

Bear Weekend Łódź

Sobota, 28/09/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

11:00 - 13:00

Spacer po odrestaurowanej Akademii Muzycznej

Ponad 100-letnia siedziba Akademii Muzycznej w Łodzi to jeden z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych pałaców Łodzi. Budowla niezmiennie zachwyca gości z kraju i zagranicy, turystów i filmowców. Pałac wystąpił m.in. w słynnym filmie Andrzeja Wajdy „Ziemia obiecana”.

Podczas wycieczki z przewodnikiem będziemy mogli podziwiać efekty projektów konserwatorsko-rewitalizacyjnych w postaci zrekonstruowanych wnętrz zabytkowego Pałacu Karola Poznańskiego – głównej siedziby Akademii Muzycznej w Łodzi. 

Spacer będzie okazją do poznania dziedzictwa kulturowego Łodzi, zwłaszcza fabrykanckiej przeszłości miasta oraz zapoznania się z historią łódzkiej uczelni muzycznej. Wycieczki oprowadzane są po najbardziej reprezentacyjnych wnętrzach pałacu – zobaczyć można m.in. paradną klatkę schodową, buduar z garderobą i antykamerą, salę bilardową z palarnią, jadalnie na parterze i I piętrze czy oranżerię. 

13:00 - 15:00

Sobotni Lancz

Sobotni obiad z Misiem to już chyba nasza bearweekendowa tradycja. 

15:00 - 17:00

Spotkanie w Pop’n’Art

Spotkanie z inspirującym gościem, a może seans filmowy? W Pop’n’Art postaramy się połączyć te dwa światy, żebyście mogli chwilę odpocząć przed wypełnionym po brzegi i długim wieczorem.

O szczegółach będziemy informować tutaj i na stronie wydarzenia na FB.

Pop’n’Art jest miejscem wspierającym łódzką społeczność LGBT i będzie nas gościć za darmo. Postarajcie się odwdzięczyć na barze, zamawiając dobrą kawę lub jeszcze lepszą herbatę na czas seansu!

18:00 - 20:00

Pierwszy Bear Turniej w Rzucie Siekierą

Pierwszy Bear Turniej w Rzucie Siekierą. Tak, nie przewidziało się Wam! 

Łódź, Stary Widzew, Nasiekiery.pl, tory już zarezerwowane. A wszystko po to by wyłonić Pierwszego Mistrza w Rzucie Siekierą! Już szykujemy dla Was okolicznościowe nagrody-niespodzianki. Dla pierwszych 10 uczestników, ubranych we flanelową koszulę w kratę, przewidujemy niespodziankę na ośmielenie. Bądźcie pierwsi! W zależności od ilości chętnych liczba torów zostanie zwiększona. 

Nasiekiery.pl jest jedynym, polskim klubem działającym w ramach Światowej Ligi Rzutu Siekierą. Okazja do porzucania do celu nie powtórzy się w najbliższym czasie!

18:00 - 23:00

Sauna z Misiem

Rzucałeś siekierą? Szykujesz się do nadrobienia piątkowego spaceru po Light Move Festivalu? Dobrze się składa! Wpadnij do Sauny na sobotni before – Saunowanie z Misiem. Odpocznij, zrelaksuj się. Sauna Ganimedes z powodzeniem organizuje comiesięczne Bear Party, tym samym wspiera lokalną społeczność Bear.

od 19:00

Light Move Festival - dogrywka

Indywidualne zwiedzanie dla spóźnialskich 😉

od 23:00

Afterparty - Pożegnanie Misterów 2019, prezentacja kandydatów Mr. Bear Poland 2020

Rok panowania pary Mr. Bearów Toma i Maćka minął jak z bicza strzelił. Nadszedł więc czas, żeby pożegnać miłościwie nam panujących, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z nimi, póki dzielnie dzierżą szarfy… i poznać kandydatów, którzy w tym roku zdobędą tytuł Mr. Bear Poland 2019.

To będzie najgorętsza miśkowa noc tej jesieni w Łodzi! Sala zarezerwowana tylko dla nas, bar, muzyka przygotowana specjalnie na tę okazję, finał Wielkiej Łódzkiej Gry oraz Oni – Mister, Vice Mister Bear 2019 i Kandydaci do tytułu Mr. Bear Poland 2020! 

Do tego sala taneczna, sala karaoke, podwórko oraz komnaty tajemnic. 

Bawcie się najlepiej na świecie, byle bezpiecznie!

Do północy specjalne promocje na barze!