W Szczególe

Plan wydarzeń

10:00 - 13:30

Aquapark Wrocław

Misie na wodzie I

Szczegóły już wkrótce.

11:00 - 14:30

Róża Rozpruwacz × HART hostel+art

Warsztaty "Hand Made"

Zapraszamy do udziału w warsztatach hand-made, tym razem z szyciem w roli głównej po okiem szewowej Róży Rozpruwacz w kameralnej przestrzeni sali koncertowej HART hostel+art.

Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł wykroić i uszyć dla siebie unikatowe gadżety: nową „nerkę” oraz „sakwę” na brodę do użytku na zimne pory lub jako akcesorium do zabiegów spa na brodę :). Na miejscu będzie dostępnych pula „misiowych” materiałów i dodatków niezbędnych do stworzenia Waszych gadżetów.

15:00 - 16:30

Bistro Narożnik

Bear Lunch

 promocje dla miśków na cały weekend:
🍻 lane piwa kraftowe i cydry tańsze o 3 PLN;
🍺 dowolne lane piwo za połowę ceny do każdego zamówionego dania powyżej 20 zł;

17:00 - 19:00

Infopunkt Łokietka 5

Niewykrywalni: POZYTYWNE ROZMOWY #WRO

Pierwsze z cyklu spotkań / paneli dyskusyjnych w największych miastach Polski poświęconych tematyce HIV/AIDS w świetle wyników najnowszych badań PARTNER2 oraz ruchu U=U (Niewykrywalny = Niezakażający). Skupiamy się na edukacji z zakresu profilaktyki i leczenia HIV/AIDS oraz destygmatyzacji osób żyjących z HIV.
We Wrocławiu spotkamy się z lek. Wiktorem Łukasikiem oraz Tomkiem Siarą i Adamem Mikuszewskim, aby porozmawiać o poziomie wiedzy nt. HIV/AIDS oraz o życiu w związkach HIV+/HIV-.

19:00 - 22:00

Księgarnia Hiszpańska

Bear Before z Adamem 2

Szczegóły już wkrótce.

20:00 - 04:00

Klub Firlej

QUEERNAVAL: GENDERFUCK

Już po raz czwarty Kultura Równości zaprasza na QUEERNAVAL – artystyczno-karnawałową imprezę. Tegoroczną edycję dedykujemy sztuce drag, ze szczególną celebracją drag kingów!

20:00 – otwarcie bramki
21:00-22:30 – I Festiwal Drag Kingów
22:30-23:30 – LipSync Battle – open call
23:30-04:00 – queernavalowe tańce na parkiecie do bitów: DJ 7 Stóp Nad Ziemią oraz DJ PUT:IN

Będzie Wasza ulubiona loteryjka, będzie dobra zabawa i towarzystwo.

A co Wy przygotowujecie na ten wieczór:
przebrania, motywem przebieranek jest cross-dressing, queer i drag. Odpalcie swoje nienormatywne fantazje i dalej na parkiet. (Przebrania są oczywiście nieobowiązkowe)
🌈 dobry humor i otwartość na wszystko i wszystkich podczas Queernavalu

22:00 - 04:00

Klub Cactus

BEAR PARTY II

Finałowa impreza taneczno-towarzyska. Zapraszamy na parkiet, zapraszamy do baru. Co kto lubi, tańce lub gadańce, przytulaski bądź dzikie pląsy. Za konsoletą DJ BARIBAL!

PROMOCJE NA BARZE:
Lane piwo 0,5l – 6 PLN
Wódka – 10 PLN
Whisky Highland – 10 PLN

DJ BARIBAL
DJ Baribal, jest znanym w środowisku bear dj-em/producentem z Warszawy, który bawił Was już muzyką podczas kilku ogólnopolskich imprez organizowanych przez stowarzyszenie BoP. Muzyką zajmuje się hobbistycznie, a w chwili obecnej jest skoncentrowany na “szlifowaniu” warsztatu jako producent i poszukiwaniu własnego brzmienia. Podczas imprezy będzie bawił Was głównie muzyką pop / house / disco z ostatnich dwóch dekad. Jego setów możecie posłuchać w serwisie Mixcloud: http://www.mixcloud.com/djbaribal/

Mapa

W szczególe

Plan wydarzeń

Manggha - warsztaty

wkrótce

Lunch

Dla wygłodniałych misiów zaprzyjaźniona knajpa prowadzona przez dwa misie zaoferuje strawę i napitek. Szczegóły wkrótce.

Kapitan Światełko

Fundacja Kapitan Światełko została założona w grudniu 2013 roku przez grupę przyjaciół, którzy pragnęli zmienić coś w swoim otoczeniu. Obecnie realizuje ogólnopolskie projekty tworząc nową jakość i wyznaczając standardy działania wśród NGO.
Jak co roku, w listopadzie mężczyźni na całym świecie zapuszczają wąsy, by sprowokować do rozmowy o raku jąder i prostaty. W ten sposób pomysłodawcy akcji chcą uświadamiać, jak ważne są regularne badania i dbanie o swój stan zdrowia. W ramach polskiej kampanii Movember od 2 listopada do 2 grudnia w sześciu miastach zorganizowane zostaną darmowe badania USG jąder, a także – po raz pierwszy – badania poziomu PSA, czyli tzw. markera nowotworowego prostaty. Podczas Miśkołajek planujemy również takie badania – szczegóły wkrótce.

Dyskusja "Czy tęcza może obrażać?"

Rewia Drag Queen

Przed rozdaniem prezentów przez wspaniałego Miśkołaja proponujemy misiom strawę dla ducha i masaż mięśni brzucha. Rewia Drag Queen, w której występują Papina McQueen, Lady Brigitte oraz Ka Katharsis to świetny sposób na spędzenie wieczoru. Recenzję można przeczytać tutaj.

Prezenty

Główna impreza

Finałowa impreza taneczno-towarzyska. Zapraszamy na parkiet, zapraszamy do baru. Co kto lubi, tańce lub gadańce, przytulaski bądź dzikie pląsy.

Sauna

Przez cały weekend na hasło Miśkołajki wstęp do Sauny Spartakus w cenie 25 PLN.