Trójmiasto

Czwartek, 15/08/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

10:00 - 18:00

#kajaki

Spływ kajakowy w Lipuszu

Zapraszamy gorąco na spływ kajakowy po malowniczo położonej na Kaszubach rzece Wdzie. Spływ rozpoczynamy w Lipuszu (około godziny autem z Gdańska) i kończymy w Loryńcu.

Czas spływu to około 4 godzin z przystankiem.

Szlak bardzo łatwy nawet dla początkujących. Kajaki są dwuosobowe. W zależności od ilości uczestników będzie organizowany transport wspólny (wynajęcie busa) lub własnym autem. Każdy uczestnik spływu będzie również ubezpieczony. Koszy ubezpieczenia będzie również zależny od ilości chętnych.

10:00 - 18:00

#plaża

Stogi

Równolegle każdego dnia zlotu będzie można spotkać miśków i sympatyków na plaży na Stogach. Tak, plaża jest oficjalnie naturystyczna, ale nie bój się, nikt Ci głowy nie urwie jak pozostaniesz tekstylny. Po prostu dołącz do miśków, ciesz się słońcem, wodą i wspaniałą atmosferą. Dojazd we własnym zakresie ale nasz czeski przyjaciel David Pilnos, znany również jako Jezus, zgarnie Was z miejsca zbiórki i zaprowadzi pod BoP’owe parawany. Więc jeśli nie wiesz jak trafić do plażujących miśków… spokojnie… Jezus jest z Tobą!

Pamiętajcie o: zabraniu filtra, wody do picia, czegoś do jedzenia i nie zapomnijcie zabrać ze sobą śmieci przy schodzeniu z plaży!

od 20:00

#grill

WarmUp BBQ w Szafie

Gościmy Was wraz z Mają w Cafe Szafa – to taki nowy Retromaniak. Ale lepszy, bo w Gdańsku 🙂 A tak serio, to jest to miejsce zgoła inne. Nie zmieniło się tylko jedno… serdeczność do miśków i 10% zniżki na barze dla członków stowarzyszenia BoP po okazaniu legitymacji na rok 2019. W ogródkach Cafe Szafa czekać będzie nowy trójmiejski grill gazowy gotowy by przypiec wszystko co z sobą przyniesiecie. Formuła sprawdzona od lat. My zapewniamy talerze, sztućce, sosy i ogień. Ty przynosisz ze sobą to co chcesz położyć na ruszcie i ulubione pieczywo. Napoje zamawiasz na barze. A tam będzie czekał specjalny drink na tę okazję.