Trójmiasto

Niedziela, 18/08/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

10:00 - 18:00

#plaża

Stogi

Równolegle każdego dnia zlotu będzie można spotkać miśków i sympatyków na plaży na Stogach. Tak, plaża jest oficjalnie naturystyczna, ale nie bój się, nikt Ci głowy nie urwie jak pozostaniesz tekstylny. Po prostu dołącz do miśków, ciesz się słońcem, wodą i wspaniałą atmosferą. Dojazd we własnym zakresie ale nasz czeski przyjaciel David Pilnos, znany również jako Jezus, zgarnie Was z miejsca zbiórki i zaprowadzi pod BoP’owe parawany. Więc jeśli nie wiesz jak trafić do plażujących miśków… spokojnie… Jezus jest z Tobą!

Plaża Stogi wg formuły czwartkowej. Od piątku wzbogacona o turniej piłki siatkowej, nad przebiegiem którego czuwać będzie nasz sportowiec z zamiłowania Zbyszek!

Pamiętajcie o: zabraniu filtra, wody do picia, czegoś do jedzenia i nie zapomnijcie zabrać ze sobą śmieci przy schodzeniu z plaży!

10:00 - 13:00

#spacer

Spacer po gdańskim Starym Mieście z przewodnikiem

Spotkanie pod Neptunem na ul. Długiej skąd wyruszy na blisko 3 godzinny spacer po gdańskim Starym Mieście wraz z profesjonalnym przewodnikiem. Świetna okazja do poszerzenia wiedzy na temat miasta nawet dla gdańszczan.

od 13:00

#jedzenie

Farewell Brunch na 100czni

Farewell Brunch na 100czni. Muzyka, leżaki, piach, dobre jedzenie, piwo i cydr z kija a to wszystko w otoczeniu postindustrialnego klimatu Stoczni Gdańskiej. Napełniamy brzuchy, z uśmiechem na ustach obieramy kierunek dom… i już czekamy co przyniesie amBears 2020!