Trójmiasto

Sobota, 17/08/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

10:00 - 18:00

#plaża

Stogi

Równolegle każdego dnia zlotu będzie można spotkać miśków i sympatyków na plaży na Stogach. Tak, plaża jest oficjalnie naturystyczna, ale nie bój się, nikt Ci głowy nie urwie jak pozostaniesz tekstylny. Po prostu dołącz do miśków, ciesz się słońcem, wodą i wspaniałą atmosferą. Dojazd we własnym zakresie ale nasz czeski przyjaciel David Pilnos, znany również jako Jezus, zgarnie Was z miejsca zbiórki i zaprowadzi pod BoP’owe parawany. Więc jeśli nie wiesz jak trafić do plażujących miśków… spokojnie… Jezus jest z Tobą!

Plaża Stogi wg formuły czwartkowej. Od piątku wzbogacona o turniej piłki siatkowej, nad przebiegiem którego czuwać będzie nasz sportowiec z zamiłowania Zbyszek!

Pamiętajcie o: zabraniu filtra, wody do picia, czegoś do jedzenia i nie zapomnijcie zabrać ze sobą śmieci przy schodzeniu z plaży!

10:30 - 14:30

#spacer

Spacer po dawnej Stoczni Gdańskiej + Rejs

Spacer po terenach dawnej Stoczni Gdańskiej, zwiedzanie historycznej Sali BHP, odwiedzenie Stoczni Cesarskiej wraz z halami produkcyjnymi, wejście na Żuraw Stoczniowy, który obecnie został przystosowany do funkcji punktu widokowego oraz godzinny rejs łodzią motorową po kanałach portowych wokół wysypy Ostrów. Koszt 60 PLN od osoby.

15:00 - 16:30

#jedzenie

Lunch w Stacji Food Hall

Wspólne wyjście na obiad do nowo otwartej przestrzeni miejskiej w Stacji Food Hall (https://www.facebook.com/StacjaFoodHall/). Szczególnie optymalna lokalizacja dla osób wybierających się na…

17:00 - 19:00

#kręgle

Trzecie mistrzostwa w kręglach

Trzecie mistrzostwa w kręglach. Gdańsk Wrzeszcz, mkBowling, tory już zarezerwowane. A wszystko po to by wyłonić trzeciego mistrza w kulaniu. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane nagrody a dla mistrza okolicznościowy puchar. W zależności od ilości chętnych liczba torów zostanie zwiększona.

od 21:00

#impreza

Fluo Party

Fluo Party w Bunkrze! Tego dnia, największa imprezowania w Gdańsku zaprasza miśków na bounsy. Bunkier lubi misie, dlatego przygotują specjalnego drinka na tą okazję oraz na jednym z barów będzie honorowana zniżka 10% dla członków stowarzyszenia po okazaniu legitymacji członkowskiej. Na hasło „Bears of Poland” wejście za free dla wszystkich. Część lokalu specjalnie przeznaczona dla uczestników.