Trójmiasto

Piątek, 16/08/2019

W Szczególe

Plan wydarzeń

Uwaga: poszczególne godziny wydarzeń mogą ulec nieznacznym korektom.

10:00 - 18:00

#plaża

Stogi

Równolegle każdego dnia zlotu będzie można spotkać miśków i sympatyków na plaży na Stogach. Tak, plaża jest oficjalnie naturystyczna, ale nie bój się, nikt Ci głowy nie urwie jak pozostaniesz tekstylny. Po prostu dołącz do miśków, ciesz się słońcem, wodą i wspaniałą atmosferą. Dojazd we własnym zakresie ale nasz czeski przyjaciel David Pilnos, znany również jako Jezus, zgarnie Was z miejsca zbiórki i zaprowadzi pod BoP’owe parawany. Więc jeśli nie wiesz jak trafić do plażujących miśków… spokojnie… Jezus jest z Tobą!

Plaża Stogi wg formuły czwartkowej. Od piątku wzbogacona o turniej piłki siatkowej, nad przebiegiem którego czuwać będzie nasz sportowiec z zamiłowania Zbyszek!

Pamiętajcie o: zabraniu filtra, wody do picia, czegoś do jedzenia i nie zapomnijcie zabrać ze sobą śmieci przy schodzeniu z plaży!

10:00 - 14:00

#jedzenie #kultura

Śniadanie i seans filmowy

Zapraszamy Was na pyszne śniadanie, kawkę i ciacho na deser do Starego Kadru. Śniadania będą serwowane od 10:00 i śpieszcie się bo o 12:00 startujemy z projekcją filmu. Tak, tak. Stary Kadr ma swoją salkę kinową. Co chcielibyście obejrzeć? Jesteśmy ciekawi Waszych propozycji. Mamy nadzieję, że udało nam się wstrzelić w Wasze gusta.

16:00 - 18:00

#zdrowie

Warsztaty z dietetykiem w szafie

Zdrowe odżywianie to podstawa dobrego samopoczucia dlatego zapraszamy Cię na warsztaty z profesjonalnym dietetykiem.

Podczas spotkania poznasz life hacki, które z radością zastosujesz w swojej kuchni oraz tricki żywieniowe, które z łatwością wprowadzisz do codziennej diety.

Podczas spotkania przewidziany jest również czas na pytania publiczności.

18:00 - 20:00

#warsztaty

Warsztaty ze sztuki makijażu drag

Gratka dla fanów RuPaul Drag Race! Niesamowita Drag Queen Ka Katharsis poprowadzi dla Was warsztaty ze sztuki makijażu drag. Najpierw teoria, później praktyka gurlll. Zwieńczeniem warsztatów będzie krótkie show w wykonaniu Ka Katharsis.

od 20:00

#grill

Main BBQ w Szafie + DISCO

Dla tych co nie mogli w czwartek a bardzo chcieli. Drugi dzień grillowania w Cafe Szafa. Zasady bez zmian. Z tą różnicą, że po występie Ka Katharsis dolna sala zamienia się w danceflor. Aha, nie zmywajcie makijażu 🙂

od 23:00

#impreza

HaH Sopot

Dla wyjątkowych party animal, którym wciąż będzie mało… HaH Sopot zaprasza w swoje progi.